KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR
https://www.onthego.com.tr

PROTEİN TOZU

Protein Tozu Nedir? Neden Kullanılır?
Protein kaynaklarının (peyniraltı suyu, et proteini, soya proteini) hidrolize, izole ve konsantre gibi özel üretim teknikleri ile ayrıştılması sonucu ortaya çıkan gıda takviyeleridir. Bu özel üretim teknikleri protein tozunun kalitesini ve vücut tarafından ne kadarının kullanılabileceğini belirler. Alınan proteinin daha hızlı ve kaliteli bir şekilde vücut tarafından kullanılmasına destek olur.

Protein Tozu Çeşitleri

  • Whey Protein

Whey protein tozu, peynir altı suyundan izole, hidrolize ve konsantre üretim yöntemleri ile elde edilir.  Vücut tarafından proteinin daha hızlı ve kaliteli kullanılmasını destekler. Emilim sürecinin hızlı olması ve sindirim kolaylığı sağlaması sebebiyle antrenman sonrası sporcuların en çok tercih ettiği gıda takviyesidir.  Amino asit profili bakımından zengin olması kas gelişim sürecini desteklemeye yardımcı olur.

  • Et Proteini

Et proteini tozu, izole, hidrolize ve konsantre üretim yöntemleri ile kırmızı etten elde edilir. En değerli protein kaynaklarından biri olan et protein tozu, özel üretim yöntemleri ile hızlı emilim ve kolay sindirim imkanı sağlar.

  • Bitkisel (Vegan) Protein

Bitkisel kaynaklardan elde edilen bitkisel proteindir. Vegan ve vejetaryen kullanımına uygundur. Protein kaynaklarını çeşitlendirmek isteyen sporcular içinde tercih edilebilir. 

Bigjoy Sports Beef & Whey

Bigjoy Sports Beef & Whey Çikolata 1088g

459,00 TL

DETAYLI İNCELE
Bigjoy Sports Beef & Whey

Bigjoy Sports Beef & Whey Çikolata 2176g

859,00 TL

DETAYLI İNCELE
Mysupplement Whey Protein

Mysupplement Whey Protein Çilek 2100g

839,00 TL

DETAYLI İNCELE
Mysupplement Whey Protein

Mysupplement Whey Protein Çikolata 1023g

399,00 TL

DETAYLI İNCELE
Mysupplement Whey Protein

Mysupplement Whey Protein Çilek 990g

399,00 TL

DETAYLI İNCELE
Bigjoy Sports BIGWHEYGO Whey Protein

Bigjoy Sports BIGWHEYGO Whey Protein 33g

28,00 TL

DETAYLI İNCELE