Kargom Ne Zaman Yola Çıkar?

AYNI GÜN
KARGO SAATİ
15:00
 
Verdiğiniz siparişlerin zamanında elinize ulaşmasının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden hafta içi saat 15:00’den önce verilen siparişleri aynı gün, sonraki siparişleri ise ertesi gün kargoya veriyoruz.
HAFTA SONU
SİPARİŞ
VERİRSEM?
 
Hafta sonu ve resmi tatillerde verilen siparişler, ertesi ilk iş gününde kargoya verilir. Örneğin Cumartesi günü verdiğiniz sipariş, Pazartesi günü kargoya teslim edilir.
CUMA 17.00’DE
SİPARİŞ VERDİM

NE ZAMAN
ELİNDE OLUR?
 
Hafta içi saat 15:00’den sonra verilen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir. Hafta sonu kargo çalışmadığı için, Cuma 15:00’ten sonra verilen siparişler Pazartesi günü kargolanır.
DÜN AKŞAM
HAVALE YAPTIM

NE ZAMAN
ONAYLANIR?
 
Gelen havaleler her gün 15:00’da kontrol edilir ve onaylanır. Eğer akşam ya da sabah havale yaptıysanız, Saat 15:00’da havalenizin onaylandığını göreceksiniz.
TESLİMAT
SÜRESİ

1-3 GÜN
 
Siparişleriniz kargoya verildikten sonra şehrinize bağlı olarak değişiklik göstermekle beraber, normal şartlarda 1-3 iş gününde elinizde olur. Merkezimiz İstanbul olduğu için İstanbul’dan verilen siparişler, kargo yola çıktıktan sonra çoğunlukla 1 gündür. İstanbul dışı siparişler ise 2-3 gün içinde teslim edilir.
SABAH SİPARİŞ VERDİM,
SİPARİŞ DURUMUM
HALA GÜNCELLENMEDİ?
 
Gün içinde 15:00’e kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargolanır. Saat 17:00’de hesabım sayfasına girerek sipariş durumunu kontrol edebilirsiniz.
KARGO DURUMUNU
NASIL KONTROL
EDECEĞİM?
 
Kargo durumunuzu kontrol etmek için Hesabım - Siparişlerim adımlarını takip ederek, “kargo takip” seçeneği ile güncel siparişinizin takibini yapabilirsiniz. Kargo firması, kargonuzun bilgilerini girdiği anda buradan tüm detayları görebilirsiniz. 
KARGO TAKİP
NUMARAM

OLUŞMAMIŞ?
 
Kargo firmalarının takip numarası oluşturması bir kaç saat sürmektedir. Gün içinde 15:00’e kadar verilen siparişlerin kargo takip numaraları çoğunlukla ertesi sabah görülebilmektedir.