Hakkımızda

20 yılı aşkın tecrübemizi kullanarak, başka hiçbir yerde benzerini bulamayacağınız formüllere sahip BIGJOY® ailesini ürettik.
Sporcu gıdaları sektöründe var olan ürünlerin size yeterli gelmediğini, kendinizi hep aynı ürünlerin arasına sıkışıp kalmış gibi hissettiğinizi biliyoruz. Bu yüzden Farmatek olarak sporcu gıdaları ve sağlıklı yaşam sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübemizi kullanarak, başka hiçbir yerde benzerini bulamayacağınız formüllere sahip BIGJOY® ailesini ürettik.

BIGJOY® Sports
Fitness, koşu, CrossFit, vücut geliştirme, dövüş sporları... Herkesin ihtiyacı ilgilendiği spora ve hedeflerine bağlı olarak değişir. BIGJOY® Sports, sporcu ürünlerinde standart kalıpların dışına çıkarak her spor dalında performansınızı bir adım yukarı taşıyacak zengin bir ürün çeşitliliği ile raflarda yerini alıyor. Ürünlerimize göz atınca bunu siz de fark edeceksiniz. Haydi durmayın, hayal ettiğiniz noktaya ulaşmak için en uygun takviyeyi seçin ve sonuçları almaya hemen başlayın.

BIGJOY® Foods
Günümüzde uzmanlar protein açısından zengin bir beslenme planı izlenmesi gerektiği konusunda hem fikirdir. BIGJOY® Foods beslenme düzeninize daha fazla protein eklemenin pratik ve lezzetli yollarını sunar. Evde ya da ofiste besleyici öğünler hazırlamak, ara öğünlerde tok tutacak çözümler için BIGJOY® Foods ürünlerine bakabilirsiniz.

BIGJOY® Bars
Dengeli bir beslenme planı izlemek için öğünlerinizi iyi planlamanız ve gerekirse önceden hazırlık yapmanız gerekir. Hedeflediğiniz forma ulaşmak için tükettiğiniz her öğün besleyici olmalı ve fazla kalori içermemelidir. BIGJOY® protein barları, açlığınızı, atıştırma ya da tatlı ihtiyacınızı proteinle gidermenin en pratik yoludur.

Spor öncesinde ya da sonrasında, evde ya da ofiste yüksek kalitede protein tüketmek isteyenler için idealdir.