Ürünlerimiz Nerede Üretiliyor?

 
BIG JOY MENŞEİ
NEDİR?
Evet, Bigjoy Türkiye’nin sporcu besinleri alanında en eski ve en büyük distribütör firması Farmatek markasıdır. Farmatek olarak sporcu gıdaları ve sağlıklı yaşam sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübemizi kullanarak ve bize duyulan güvenden güç alarak başka hiçbir yerde benzerini bulamayacağınız formüllere sahip ürünler üretiyoruz.
 
ÜRÜNLERİNİZİ
NASIL
ÜRETİYORSUNUZ?
Bütün sporcu besinlerimizin ve proteinli gıdalarımızın hammaddesi yurt dışından geliyor. Protein barlarımız da yurt dışında kendi alanında dünyanın en büyük üreticisinde üretiliyor.
 
HAMMADDELERİ
NEREDEN TEMİN
EDİYORSUNUZ?
Ürünlerimizin hammaddesini yurt dışından, daha net konuşmak gerekirse İngiltere ve Hollanda ağırlıklı Avrupa’daki üreticilerden temin ediyoruz.

Dünya standartlarında ürünlere imza atabilmek için, Bodybuilding.com sitesinde “Top 50”de yer alan ürünlere hammadde sağlayan firmalarla çalışıyoruz.
 
ÜRÜNLER
NEREDE
PAKETLENİYOR?
Ürünleri en ekonomik olarak sizlere sunabilmek için bazı ürünler üretildikleri yerde, bazıları ise ülkemizde Tarım Bakanlığı’nın yetkilendirdiği ve gerekli ISO sertifikalara sahip tesislerde paketleniyor.