KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR
https://www.onthego.com.tr
  • Bigjoy Sports Doypack BIGWHEY Whey Protein
ÜCRETSİZ KARGO

Bigjoy Sports Doypack BIGWHEY Whey Protein

S. K. Tarihi:01/01/2024
Aroma :
Çilek 488g 16 Servis
Hediye:
Hediye Seçiniz
  • 319,00 TL

Havale / EFT 303,05 TL
Bu ürün 6,38 TL BigPara kazandırır
Bigjoy Sports Doypack BIGWHEY Whey Protein
Amino Asit Profili
4.2g glutamin öncüleri
5.5g BCAA
Sindirim enzimi ilaveli
Ürün Bilgisi

İçtiğiniz protein boşa gitmesin
Bigjoy Bigwhey, yüksek kalitede hammaddeden üretilmiş ve rakipsiz içeriğe sahip bir whey proteinidir.

Her servisinde (1 ölçek) 24 gram protein içermektedir. Çikolata, çilek, muz, kapuçino ve mango&muz olmak üzere 5 farklı aromaya sahiptir.

1 servisinde whey proteinin doğal yapısından gelen 5.5 gram BCAA ve 4.2 gram glutamin öncüleri içermektedir.

Sindirim enzimi ilaveli
Enzimler; vücutta katalizör görevi üstlenirler. Sindirim gibi metabolik işlemlerin daha hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleşmesini sağlarlar. Örneğin tükettiğiniz protein ya da karbonhidratın kas gelişimi için kullanılabilmesi için önceden vücutta depoladığı enzimleri sindirim sisteminden salgılaması gerekir.

Bigwhey Classic, formülündeki papain ve proteaz enzimleri sayesinde içtiğiniz proteinin daha verimli sindirilmesine ve ardından işlenmesine katkı sağlar. Bu sayede spor sonrasında hasar görmüş kasların inşası için daha fazla kullanılabilir amino asit sağlanmasına yardımcı olur. 

Hammadde kalitesi
Bigwhey protein tozlarının hammaddesi, 40 yılı aşkın bir süredir süt ve süt ürünleri üreten Avrupa’nın en büyük sporcu besinleri hammadde üreticilerinden biri olan Volac firmasından gelmekte ve Türkiye’de kendi alanında en yetkin ve GMP, ISO belgeli tesislerde paketlenmektedir. Whey proteinine yönelik kendi entegre tesislerinde ultra filtrasyon yöntemi ile %100 peynir altı suyu ile elde edilen Volac Whey Protein, her zaman en yüksek kalitede ve saflıkta hammaddeyi garanti etmektedir.

Aromalar
BigWhey’in en iddialı olduğu alanlardan biri de aromalarıdır. Çikolata, çilek, muz, kapuçino ve şimdi yepyeni mango&muz aroma seçenekleri ile son derece lezzetlidir. Karıştırırken köpürme ve içtikten sonra midede şişkinlik yapmaz. Antrenmandan önce ya da sonra rahatlıkla tüketebilirsiniz.  

Kullanım şekli
Antrenmandan önce veya sonra 1 ölçek kullanabilirsiniz. İleri seviye antrenman yapan sporcular, öğün aralarında da 1 paket kullanabilir.

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu