KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR

Hangi Thermonator’u seçmeliyim?

Hangi Thermonator’u seçmeliyim?

Kilo kontrolü denince akla termojenik ürünler gelir. Ancak her ürün gerçek termojenik formüle sahip değildir. Peki gerçek termojenik içerik nedir? Günümüzde karnitin ürünleri, sadece karnitin ve kafeini birleştirirken Thermonator sinefrin, yeşil çay ekstraktı, yeşil kahve çekirdeği ekstraktı olmak üzere zengin bir termojenik formüle sahiptir.

Thermonator ailesinin 3 farklı formu vardır: Tablet, litrelik sıvı ve tek içimlik “shot” formu. Bu seçeneklerden hangisi size daha uygun? Gelin beraber bakalım.

1 litre sıvı formda Thermonator

Litrelik formda olduğu için en ekonomik formudur. Ekonomik olmasına rağmen güçlü Thermonator formülünü eksiksiz olarak sunar. Önceliğiniz birim maliyet fiyatı ise bu ürünü seçebilirsiniz.

Shot formunda Thermonator

12’li ve 20’li içime hazır formudur. Tekli ambalajlarda olduğu için kullanımı çok rahattır. Çantanızın için de spor salonuna kadar kolayca taşıyabilir ve kardiyo antrenmanından önce açıp içebilirsiniz. Güçlü Thermonator formülünü eksiksiz olarak sunar. Pratik kullanım sizin önceliğiniz ise bu ürünü seçebilirsiniz.

Tablet formunda Thermonator

Sıvı formlarından daha farklı bir formülü vardır. Karnitine ilave olarak CLA ve daha yüksek miktarda sinefrin içerir. Öğünlerden önce alınmasını tavsiye ettiğimiz için özellikle spor ile beraber diyet yapıyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz.