KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR
https://www.onthego.com.tr
  • Bigjoy Sports Beef & Whey
BENZERSİZ FORMÜL
ÜCRETSİZ KARGO

Bigjoy Sports Beef & Whey

S. K. Tarihi:01/04/2025
Aroma :
Çikolata 1088g
Hediye:
Hediye Seçiniz
  • 459,00 TL

Havale / EFT 436,05 TL
Bu ürün 4,59 TL BigPara kazandırır
Bigjoy Sports Beef & Whey
Amino Asit Profili
İki farklı protein kaynağı
Sindirim enzimi ilaveli
Konsantre whey
Beef proteini
Ürün Bilgisi

Beef & Whey kırmızı etin anabolik gücünü, whey proteinin faydaları ile birleştiren eşsiz bir üründür.

Kırmızı et, hangi branş ile uğraşırsa uğraşsın yağsız kas hacmini artırmak isteyen herkesin favori besin öğesidir. Beef & Whey sadece %100 sığır eti proteini ile üretilmiştir. Kesinlikle sakatat, tavuk eti ya da domuz eti içermez. 

Beef & Whey %40 oranında hidrolize kırmızı et proteinini ve konsantre whey proteini ile birleştirir. Her servisinde (1 ölçek) 24 gram protein içermektedir.

Sindirim enzimi ile daha fazla verim

Enzimler; vücutta katalizör görevi üstlenirler. Sindirim gibi metabolik işlemlerin daha hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleşmesini sağlarlar. Örneğin tükettiğiniz protein ya da karbonhidratın kas gelişimi için kullanılabilmesi için önceden vücutta depoladığı enzimleri sindirim sisteminden salgılaması gerekir.

Beef & Whey, formülündeki papain ve protez enzimleri içtiğiniz proteinin daha verimli sindirilmesine ve ardından işlenmesine katkı sağlar. Bu sayede spor sonrasında hasar görmüş kasların inşası için daha fazla kullanılabilir amino asit sağlanmasına yardımcı olur.   

Kullanım şekli
Antrenmandan önce veya sonra 1 ölçek kullanabilirsiniz. İleri seviye antrenman yapan sporcular, öğün aralarında da 1 ölçek kullanabilir.    

Benzer Ürünler

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu