• Bigjoy Sports BIGWHEYGO Whey Protein Çikolata 15 Servis
ÜCRETSİZ KARGO

Bigjoy Sports BIGWHEYGO Whey Protein Çikolata 15 Servis

S. K. Tarihi:01/05/2027
Aroma :
Çikolata 15 Servis
Hediye:
Hediye Seçiniz
  • 650,00 TL

Havale / EFT 617,50 TL
Bu ürün 6,50 TL BigPara kazandırır
Bigjoy Sports BIGWHEYGO Whey Protein Çikolata 15 Servis
Sindirim enzimi ilaveli
Maksimum biyo yararlanım
Yüksek ham madde kalitesi
Tekli paket

İçtiğiniz Protein Tozu Boşa Gitmesin

Bigjoy Bigwhey GO, yüksek kalitede ithal ham maddeden üretilmiş ve rakipsiz içeriğe sahip bir whey protein tozu desteğidir. İçerisindeki protein ham maddesi %100 peynir altı suyundan elde edilmiştir. En yüksek kaliteyi garanti edebilmek için, ürünlerimizi fason olarak değil, kendi üretim tesisimizde üretiyoruz.

Bigjoy Whey Protein her servisinde (1 tekli paket) 24 gram protein içermektedir. 1 servisi whey proteinin doğal yapısından gelen 5.5 gram BCAA ve 4.2 gram glutamin öncüleri içerir.

Protein Tozunu Seçerken En Önemli Kriter: Ne Kadarını Kullanıyorsunuz?

Enzimler; vücutta katalizör görevi üstlenirler. Sindirim gibi metabolik işlemlerin daha hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleşmesini sağlarlar. Örneğin tükettiğiniz protein tozu ya da karbonhidratın kas gelişimi için kullanılabilmesi için önceden vücutta depoladığı enzimleri sindirim sisteminden salgılaması gerekir. Eğer sindirim enzimleri yeteri kadar salgılanmazsa, kullandığınız ürün dünyanın en iyi protein tozu olarak nitelendirilen bir ürün dahi olsa, istediğiniz verimi elde edemezsiniz.

Sindirim enzimi ilaveli Whey Protein Tozu

Bigjoy Bigwhey GO, formülündeki papain ve proteaz enzimleri içtiğiniz proteinin daha verimli sindirilmesine ve ardından işlenmesine katkı sağlar. Bu sayede spor sonrasında hasar görmüş kasların inşası için daha fazla kullanılabilir amino asit sağlanmasına yardımcı olur.

Tekli paket rahatlığı

Bigjoy Bigwhey GO, Türkiye’de protein tozunu ilk defa tekli paketler halinde sunan ve bu trendin yaygınlaşmasına öncülük yapan üründür. Tekli paketler sayesinde protein tozunu shaker’ın içerisinde taşıma zorunluluğu ortadan kalkar. Spor çantanızın içine atabilir, çekmecenizde saklayabilir ve istediğiniz zaman pratik bir şekilde çıkarıp kullanabilirsiniz.

Tekli paketler ayrıca hijyenik kullanımı sağlar. Elinizi protein kutunun içerisinde sokmak zorunda kalmazsınız. Ürünün hava ile teması olmadığı için etkisini kaybetmez. Son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur.

Aroma

Protein takviyeleri arasında seçim yaparken dikkat edilen en önemli kriterlerden biri de aromasıdır. Bigjoy Bigwhey GO protein tozunun en iddialı olduğu alanlardan biri de aromalarıdır. Piyasada çok tercih edilen muzlu protein tozu, çikolatalı protein tozu, çilekli protein tozu gibi aroma seçeneklerini tekli paketlerde sunar. Karıştırırken köpürme ve içtikten sonra midede şişkinlik yapmaz. Antrenmandan önce ya da sonra rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Kullanım şekli

Protein tozları su ya da süt ile karıştırılarak tüketilebilir. Kullanacağınız sıvı miktarı sadece aromanın yoğunluğunu değiştirir. Az miktarda sıvı kullanırsanız (örneğin 200 ml) aromayı daha yoğun hissedersiniz. Sıvı miktarını artırmak (örneğin 350 ml) aroma daha hafifler. Ne kadar su kullanacağınız tamamen sizin damak tadınıza kalmıştır. Örneğin aldığınız çikolatalı protein tozu çok tatlı geldiyse sıvı miktarını artırabilir, hafif geldiyse ve çikolata tadını alamıyorsanız, sıvı miktarını azaltabilirsiniz.

Tavsiyemiz antrenmandan sonra 1 servis kıllanmanızdır. Eğer çok yoğun antrenman yapıyorsanız ve protein açığınızı normal öğünler ile kapatamıyorsanız, öğün aralarında da 1 servis olmak üzere toplam 2 servis alabilirsiniz.

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu