KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR
https://www.onthego.com.tr
  • Bigjoy Sports BCAAPro 4:1:1
ÜCRETSİZ KARGO

Bigjoy Sports BCAAPro 4:1:1

S. K. Tarihi:01/09/2023
Aroma :
Ev Limonatası 400g
Hediye:
Hediye Seçiniz
  • 209,00 TL

Havale / EFT 198,55 TL
Bu ürün 4,18 TL BigPara kazandırır
Bigjoy Sports BCAAPro 4:1:1
4000 mg lösin
En yapımı limonata tadında
En lezzetli BCAA
6000 mg BCAA
Ürün Bilgisi

BCAA şimdi ev yapımı limonata tadında
BIGJOY BCAAPro toz formunda bir BCAA ürünüdür. BCAA’lar esansiyel amino asitler arasında farklı özelliklere sahip olan 3 amino asitten oluşur; lösin, isolösin ve valin. Bu amino asitler protein sentezini başlatan, büyümeyi teşvik eden ve kaslarınızın parçalanmasını önleyen en önemli amino asitlerdir. Araştırmalar BCAA takviyesi alan kişilerde kas tamirinin hızlandığını ve yeni kas oluşumunun arttığını göstermektedir.

BCAA’lar diğer amino asitlerden farklı olarak karaciğer yerine kaslarda metabolize olur. Bu sayede hem hızlı etki ederler hem de antrenmanda ciddi oranda enerji (ATP şeklinde) artışı sağlarlar.

Eşsiz kılan nedir?
BIGJOY BCAAPro her porsiyonunda 4:1:1 BCAA oranına sahip 6000 mg BCAA sunar.

Lösin oranı çok yüksektir. Her servisinde 4000 mg lösin amino asidi bulunur. Lösin amino asidi, BCAA’ları oluşturan üç amino asit içerisinde anabolik etkiye sahip, yani kas parçalanmasını azaltan en önemli amino asittir.

BIGJOY BCAAPro, ev yapımı limonata aroması ile benzersiz bir lezzete sahiptir. İlk yudumda daha önce içtiğiniz BCAA’lar ile farkını göreceksiniz.

Ne zaman kullanılır?
Başlangıç seviyesinde, antrenmandan 20-30 dakika önce ya da antrenman sırasında 1 ölçek kullanabilirsiniz. İlerleyen seviyelerde antrenmandan önce, antrenman sırasında ve antrenmandan sonra olmak üzere 3 ölçek alabilirsiniz.  

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu