Tri-Creatine Malate

69,00 TL
Havale / EFT :65,55 TL
Tri-Creatine Malate
Gramaj 120 Tablet
Adet
Hediye:
Son Kullanma Tarihi: Ekim 2021
4000 mg kreatinmalat 120 tablet Kolay ve hızlı emilim Yüksek hammadde kalitesi
DETAYLI BİLGİ

Yepyeni bir kreatin: Tri-Kreatin Malat
Kreatin temel görevi, kısa süreli ve yoğun fiziksek aktivitelerde kaslara enerji takviye etmek olan bir takviyedir. Özellikle patlayıcı kuvvetin geliştirilmesi için çok etkilidir. Kısa süreli yoğun egzersizlerde vücut kreatini temel enerji kaynağı olan ATP’ye (adonezin tirfosfat)dönüştürür.

Kreatin ayrıca kas hücrelerinin genişlemesine yardımcı olur. Bu özelliği sayesinde kreatin, hacim artışı kazanmak isteyen sporcuların en sık kullandığı takviyelerden biridir.  

Tri-Kreatin Malat’ın farkı nedir?
Adından da anlaşılacağı üzere, Tri-Kreatin malat, 3 tane kreatin molekülü ve malik asidin bağlanması ile oluşur. Bu formu ile ATP üretimini hızlandırır. Daha fazla ATP demek daha fazla enerki demektir. Bu enerji yüksek yoğunluklu, patlayıcı kuvvetin gerektiği yerlerde, örğenğin ağırlıkları kaldırırken, sprinte kalkarken ya da yukarı sıçrarkan kullanılır.  Yani sadece spor salonunun ağırlık ksımında değil, dayanıklılk gerektiren sporlarda da oldukça faydalıdır. Bu yüzden farklı branşlardan atlerler arasında oldukça popülerdir

Kreatinlere bağlanan malat ise krebs döngüsünde kullanılır. Krebs döngüsü vücudun yağ, karbonhidrat ve proteinleri enerjiye dönüştürdükleri kimyasal tepkimelerin bütünüdür. Malik asit bu kompleks döngüde laktik asit birikimini önleyerk yorgunluğu azaltır ve enerji üretimini hızlandıran madde (katalist) olarak görev alır.  

Kreatinin bu formunun kreatinlere göre daha kolay emildiğini de belirtelim. 

Nasıl kullanılır?
Günde 1 porsiyonu (3 tablet) gün içerisinde alınız.

BENZER ÜRÜNLER

Taurine Powder
69,00 TL
DETAYLI İNCELE
L-Carnitine Likit
109,00 TL
DETAYLI İNCELE
Amino Reaal
169,00 TL
DETAYLI İNCELE
Omega-3
109,00 TL
DETAYLI İNCELE
Facebook Yorumları ()

Üye Yorumları

YORUMLARI İNCELE

Bu ürün hakkında yapılmış yorumlar sana yardımcı olabilir.

Yorum Yap

Başlık:


Yorumunuz:
Oylama: