KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR
https://www.onthego.com.tr
  • Bigjoy Sports Glutabig Powder
AROMASIZ
İSTEDİĞİN
ÜRÜNE EKLE
ÜCRETSİZ KARGO

Bigjoy Sports Glutabig Powder

S. K. Tarihi:01/05/2023
Aroma :
Aromasız 300g
Hediye:
Hediye Seçiniz
  • 119,00 TL

Havale / EFT 113,05 TL
Bu ürün 2,38 TL BigPara kazandırır
Bigjoy Sports Glutabig Powder
Aromasız
1 kutuda 60 servis
%100 saf glutamin
5000 mg glutamin
Ürün Bilgisi

Glutamin, spor dünyasındaki en popüler takviyelerden biridir. “Recovery” yani vücudun toparlanmasında kilit rol üstlenir. Vücudunuzdaki amino asit havuzunun %60’ını oluşturan, yıpranmış kasların tamiri ve yeni kas inşası için en çok ihtiyaç duyulan amino asittir. Yoğun antrenmanlar sonrasında vücudun kendini yenilenmesinde büyük rol oynar.  Bu sayede bir sonraki antrenmana da en az önceki kadar şiddetli girmenize yardımcı olur. Yıpranmış kasların tamiri ve yeni kas inşasında kilit rol üstlenir.

Ayrıca geçtiğimiz bir kaç sene içinde yapılan araştırmalar, glutaminin büyüme hormonu salgılanmasına da yardımcı olduğunu ve protein sentezini desteklediğini göstermiştir. Bu da daha kolay kas kütlesi kazanmanız anlamına gelir. Glutamin kas hücrelerine nitrojen taşınmasını sağlayarak bu sürece destek olur.

Bigjoy GlutaBIG üç farklı aroma seçeneğine sahiptir; aromasız, orman meyveli ve ananas şeklinde.

Aromasız olanı dilerseniz antrenman öncesinde aldığınız takviyenin içerisine ekleyebilir, dilerseniz de tek başına istediğiniz bir içecek ile kullanabilirsiniz. Ürün saf olduğu için, doğal amino asit acılığını sunar. Bu yüzden tek başına suya karıştırıp içmeniz zor olacaktır. 

Ne zaman kullanılır?
En iyi zamanlama, antrenman sonrasındadır. Ayrıca gece yatmadan ve sabah kalkar kalmaz kullanabilirsiniz. Bigjoy GlutaBig’i antrenman sonrasında 1 servis kullanabilirsiniz.  

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu