• Bigjoy Sports Mass Attack Çikolata 3000g
TÜRKİYE'DE İLK
ÜCRETSİZ KARGO

Bigjoy Sports Mass Attack Çikolata 3000g

S. K. Tarihi:01/03/2027
Aroma :
Çikolata 3000g
Hediye:
Hediye Seçiniz
Hediye:
Hediye Seçiniz
  • 1.650,00 TL

Havale / EFT 1.567,50 TL
Bu ürün 33,00 TL BigPara kazandırır
Besin Bilgileri
Porsiyon Büyüklüğü:100g
Porsiyon Sayısı:30
Her Porsiyon İçin Miktar
Enerji/Energy 1520kJ/358kcal
Yağ/Fat 2,28g
-Doymuş Yağ/Saturated Fat 1.4
Karbonhidrat/Carbohydrate 54,42g
-Şekerler/Sugars 10,94g
Protein 30g
Tuz/Salt 0,22g
Vitamin C/Vitamin C 24mg
Vitamin B6 8mg
Vitamin B3 4,8mg NE
Vitamin E 3,6mg a-TE
Vitamin B5 1,8mg
Vitamin B2 0,42mg
Vitamin B1 0,33mg
Vitamin A 240µg RE
Folik Asit/Folic Acid 60µg
Biotin 15µg
Vitamin D3 1,5µg
Vitamin B12 0,75µg
Kreatın Monohidrat Creatıne Monohdyrate 3000mg
L-Glutamin/L-Glutamine 2000mg
L- Arjının/ L- Arginine 1000mg
Taurin/Taurine 1000mg
Kullanım Bilgisi:2 ölçek (100g) ürünü 300-400 ml su veya yağsız süt ile karıştırarak, beslenme durumunuza göre antrenman öncesi veya sonrası tüketebilirsiniz.
Amino Asit Profili
1 Servis 30g Protein
Vitamin&Mineral ilaveli
3g Creatıne Monohdyrate

BIGJOY SPORTS ® MASS ATTACK®

BIGJOY SPORTS® Mass Attack® sporcular için geliştirilmiş yüksek kalitede Whey Protein, 2 tip Karbonhidrat, Kreatin, L-Arginin, L-Glutamin, Taurin ve Vitamin kompleksi içeren BigJoy® ailesinin yeni jenerasyon ürünüdür.

Whey Protein, dünyanın en çok tercih edilen, vücut tarafından hızlı sindirilebilen ve kas gelişimi için en önemli kaynakların başında gelmektedir. Yapılan araştırmalarda Whey protein kullanımının hem diğer protein kaynaklarına göre daha değerli olduğu hem de kas gelişimi üzerinde pozitif etkileri olabileceği belirtilmektedir.

İçeriğinde bulunan Maltodextrin ve patentli Palatinose karbonhidrat içeriği hem uzun süre enerji sağlarken hem de kan şekerinin istikrarlı bir şekilde yükselmesini sağlar. Bu sayede hem hızlı enerji ihtiyacınız karşılanırken hem de uzun süreler kaslarınız beslenecektir.

Kreatin dünyada üzerinde en çok araştırma yapılan takviyelerden biri olarak ATP üretimi, kuvvet artışı ve kas gelişimi için önemli desteklerden biridir. İster vücut geliştirme için olsun ister spor performansıyla ilgili durumlarda olsun kreatin beslenme ve spor bilimcileri tarafından sıklıkla kullanılan bir gıda takviyesidir.

L-Arginin Nitrik Oksit seviyesinin yukarı taşınmasını sağlayarak kasların daha iyi beslenmesine yardımcı olurken oksijenin de dokulara daha hızlı taşınmasıyla kasların daha iyi çalışmasına destek olur.

L-Glutamin özellikle yoğun antrenmanlar sürecinde kasların yenilenmesi ve gelişimi için önemli rol oynarken bağışıklık sistemi üzerinde de önemli etkisi bulunmaktadır. Yapılan birçok çalışmada L-Glutamin desteğinin sporcuların gelişimi tarafından önemli olduğu kabul edilmektedir.

Taurin vücudun enerji seviyesinde gelişme ve antioksidan etkisiyle gıda takviyeleri arasında önemli bir yeri bulunmaktadır. Bu sebeple özellikle Pre-workout ve Bcaa kompleks gibi içeriklerde sıklıkla kullanılmaktadır.

Vitamin kompleksler vücudun bağışıklık, kas ve bütün yaşamsal fonksiyonlarında önemli görevleri vardır. Eksikliğinde bu fonksiyonların yetersiz çalışmalarına sebep olmaktadır.

BIGJOY SPORTS® Mass Attack® sahip olduğu bu kompleks formül ile kas gelişiminize, hacim artışınıza, enerji seviyenizin yükselmesine ve bu doğrultuda spor performansınızın artmasına destek olacaktır.

BIGJOY SPORTS® Mass Attack® her servis için 30 gr whey protein ve 54 gr karbonhidrat ile marketin en yüksek değerlerini verirken her biri kas gelişiminde önemli olan L-Arginin, Kreatin, L-Glutamin, Taurin ve Vitamin içerikleri ile size tek bir üründen fazlasını sunmaktadır.

Her BIGJOY® ürününde olduğu gibi kalitesi ve harika lezzeti ile vazgeçilmeziniz olacak.

BIGJOY SPORTS® Mass Attack®’ın öne çıkan özellikleri;

30 gr Whey Protein

54 gr Karbonhidrat Karışımı (Maltodextrin ve Palatinose)

3000 mg Kreatin

2000 mg L-Glutamin

1000 mg L-Arginin

Taurine ve Vitaminler

KULLANIM ŞEKLİ : 2 ölçek (100g) ürünü 300-400 ml su veya yağsız süt ile karıştırarak, beslenme durumunuza göre antrenman öncesi veya sonrası tüketebilirsiniz.

 

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu