Fıstık Ezmesi

45,00 TL
Havale / EFT :42,75 TL
Fıstık Ezmesi
Seçenekler
GELİNCE HABER VER
%36 protein oranı Yüksek protein Arjantin fıstığı Şeker ilavesiz
DETAYLI BİLGİ

BIGJOY® yerfıstığı ezmesi, birinci sınıf Arjantin yerfıstığı kullanılarak, içerisinde şeker eklenmeden üretilmiştir. Arjantin fıstığı kullanılmasının sebebi, diğer fıstıklara göre daha yüksek oranda protein içermesidir. BIGJOY® yerfıstığı ezmesi,100 gramında 36 gram protein bulunur.

Eğer düzenli olarak spor yapıyorsanız ve protein yönünden zengin besleniyorsanız, BIGJOY® yerfıstığı ezmesi, beslenme programınıza protein eklemenin en lezzetli yoludur. 20 gramlık 1 porsiyonu 7 gram protein içerir.

Ara öğünlerde doyurucu ve besleyici bir yiyecek arıyorsanız BIGJOY yerfıstığı ezmesi çok iyi bir alternatiftir. İsterseniz sabahları evden kahvaltı etmeden acele ile çıktığınız günlerde kendinize sandviç hazırlayabilir, isterseniz ofiste acıktığınızda ara öğün olarak tüketebilirsiniz.  

Hepimiz gün içinde lezzetli bir şeyler tüketmek ister ancak beslenme programımızı bozmaktan ve fazla kalori tüketmekten çekiniriz. Şeker ilave edilmeden hazırlanan BIGJOY® yerfıstığı ezmesi, protein ve karbonhidratı dengeli bir şekilde tüketmenizi sağlar. Tatlı ihtiyacınızı, sağlıklı şekilde gidermenize yardımcı olur. 

Protein kaynağı nedir?
Bigjoy yüksek proteinli fıstık ezmesinde protein kaynağı olarak whey proteini kullanılmıştır.  

BENZER ÜRÜNLER

TRUENUTS Crunchy Fıstık Ezmesi
31,90 TL
DETAYLI İNCELE
TRUENUTS Crunchy Fıstık Ezmesi
59,00 TL
DETAYLI İNCELE
Yüksek Proteinli Çorba
72,00 TL
DETAYLI İNCELE
Yüksek Proteinli Çorba
72,00 TL
DETAYLI İNCELE
Facebook Yorumları ()

Üye Yorumları

YORUMLARI İNCELE

Bu ürün hakkında yapılmış yorumlar sana yardımcı olabilir.

Yorum Yap

Başlık:


Yorumunuz:
Oylama: