• Bigjoy Sports Predator Shot Portakal 20 x 60ml
  • Bigjoy Sports Predator Shot Portakal 20 x 60ml
ÜCRETSİZ KARGO

Bigjoy Sports Predator Shot Portakal 20 x 60ml

S. K. Tarihi:
Aroma :
Portakal 20 x 60ml
Hediye:
Hediye Seçiniz
Tükendi
Besin Bilgileri
Porsiyon Büyüklüğü:½ şişe (30ml)
Porsiyon Sayısı:40
Her Porsiyon İçin Miktar
Beta-Alanin 3600mg
L-Sitrülin 1000mg
Arjinin Alfa Ketoglutarat 1000mg
Taurin 800mg
Kafein 210mg
L-Tirozin 150mg
Guarana Ekstresi (Paullinia cupana) 120mg
Kırmızı Biber Tozu (Capsicum annuum) 5mg
Vitamin B6 (as Pyridoxine Hydrochloride) 2mg
Vitamin B12 (as Cyanocobalamin) 500µg
Kullanım Bilgisi:Yetişkinlerin günde 1 servis (yarım şişe/30ml) ürünü antrenmandan önce tüketmesi tavsiye edilir.
Zengin İçerik
Pratik Kullanım
Enerji & Performans

Predator Şimdi Sıvı Formda

Yüksek şiddette antrenman yapmaya yardımcı preworkout (antrenman öncesi) formülü Predator şimdi sıvı formunda. Predator Shot; 30 ml’lik sıvı formuyla  pratik bir kullanım ve hızlı emilim sunuyor.

Zengin bir formüle sahiptir. Antrenmanda ihtiyaç duyduğunuz içerikleri, ideal dozda sunar; beta alanin, sitrülin, arjinin akg, taurin, kafein, l-tirozin, guarana ekstresi, kırmızı biber tozu ve B6&B12 vitaminlerini içerir.

Beta Alanin

Predator Shot, 1 ölçeğinde 3600 mg beta alanin içerir. Beta alanin, antrenman performansınızı artırmaya yardım eden bir amino asittir. En büyük faydası yorgunluk seviyesini aşağıya çekmeyi desteklemesi ve kas dayanıklılığını artırmaya yardımcı olmasıdır. Bu özellikleri sayesinde daha uzun süre ve daha şiddetli antrenman yapmanıza katkıda bulunur.

Arjinin AKG

Predator Shot, 1 ölçeğinde 1000 mg arjinin AKG içerir. Arjinin, nitrik oksit seviyelerinin yukarı taşınmasını sağlayarak kan dolaşımını artırır. Artan kan akışı ile beraber kaslara daha fazla besin, oksijen ve glikoz gider, yıpranan kasların onarımı ve yeni kas gelişimi hızlanır. Daha yüksek pump hissi oluşur.

Sitrülin

Predator Shot, 1 ölçeğinde 1000 mg sitrülin içerir. Sitrülin sporcuların antrenman performansını artırmak için en çok kullandığı amino asitlerden bir tanesidir. Yüksek yoğunluklu ağırlık antrenmanında setler arasında daha hızlı toparlanma sağlar. Tıpkı arjinin gibi, nitrik oksit artışı sağlar ve kan akışını artırır.  

Taurin ve kafein

Predator Shot, 1 ölçeğinde 800 mg taurin ve 210 mg kafein içerir. Bu iki içerik, hem fiziksel hem de zihinsel performansın yükselmesini sağlar.

Tirozin

Predator Shot, 1 ölçeğinde 150 mg tirozin içerir. Tirozin, beyinde dopamin öncüsü olup, yorgunluk hissini önlemeye yardımcı bir amino asittir. 

Kırmızı Biber Tozu

Predator Shot içeriğinde bulunan kırmızı biber tozu vücut ısısını arttırarak yağ hücrelerinin enerji döngüsüne dahil olmasına yardımcı olur.

Nasıl Kullanılır?

Predator Shot, 40 servistir. Antrenman öncesinde 1 servisi (yarım şişe) 20-30 dakika önce tüketebilirsiniz. Her şişe iki kullanımlık olduğu için, toplamda 1 kutuda 20 shot bulunmaktadır.  

Benzer Ürünler

Bigjoy Sports Taurine Powder

Bigjoy Sports Taurine Powder 300g

320,00 TL

DETAYLI İNCELE
Bigjoy Sports Argimax

Bigjoy Sports Argimax 120 Kapsül

380,00 TL

DETAYLI İNCELE
Bigjoy Sports Caffeine Plus

Bigjoy Sports Caffeine Plus 100 Kapsül

330,00 TL

DETAYLI İNCELE

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu