• Bigjoy Sports Predator Portakal 510g
ÜCRETSİZ KARGO

Bigjoy Sports Predator Portakal 510g

S. K. Tarihi:01/05/2027
Aroma :
Portakal 510g
Hediye:
Hediye Seçiniz
Hediye:
Hediye Seçiniz
  • 830,00 TL

Havale / EFT 788,50 TL
Bu ürün 16,60 TL BigPara kazandırır
Besin Bilgileri
Porsiyon Büyüklüğü:17 g
Porsiyon Sayısı:30
Her Porsiyon İçin Miktar
Enerji/Energy 17kJ/4kcal
Yağ/Fat 0g
-Doymuş Yağ/Saturated Fat 0g
Karbonhidrat/Carbohydrate <1g
-Şekerler/Sugars <1g
Protein 0g
Tuz/Salt 0.4g
VITAMINS
Vitamin B3 ( Nicotinamide) 20 mg NE %DV*:125
Vitamin B6 (Pyridoxine hydrochloride) 2,4 mg %DV*:171
Vitamin B12 ( Cyanocobalamin) 200 mcg %DV*:8000
BCAAs 3000 mg
L- Leucine 2000mg
L-Isoleucine 500mg
L-Valine 500mg
Arginine AKG (Arginine Alpha Ketoglutarate) 3000mg
Beta-Alanine 2800mg
Creatine Monohydrate 1500mg
L-Citruline 1000mg
Taurine 800mg
Caffeine (Caffeine Anhydrous) 210mg
L-Tyrosine 200mg
Guarana Extract ( Paullinia cupana) 50mg
Citrus Extract ( Citrus aurantium) 50mg
Korean Ginseng Extract ( Panax ginseng) 20mg
ELECTROLYTES 395,5mg
Sodium Chloride 318mg
Potassium Chloride 59,3mg
Magnesium Salts ( from Citric Acid) 9,20mg
Calcium Chloride 9mg
Kullanım Bilgisi:1 servis (17g) ürünü, 300 ml su ile karıştırarak tüketmeleri tavsiye edilir.
Antrenmanda pump ve enerji
Enerji artışı
En Zengin İçerik
Antrenman öncesi konsantrasyon

Eşi benzeri olmayan bir içerik

Bigjoy Predator içerik olarak eşsiz bir preworkout ürün / antrenman öncesi ürünüdür. Antrenmanda ihtiyaç duyduğunuz içerikleri, ideal dozda sunar.

BCAA

Preadator 1 ölçeğinde 4:1:1 oranında 3000 mg BCAA biçerir. BCAA’lar diğer amino asitlerden farklı olarak karaciğer yerine kaslarda metabolize olur. Bu sayede hem hızlı etki ederler hem de antrenmanda ciddi oranda enerji (ATP şeklinde) artışı sağlarlar. Ayrıca antrenman sonrasında protein sentezini hızlandırır, kas kütlenizi artırmanıza yardım eder.

Arjinin AKG

Preadator 1 ölçeğinde 3000 mg arjinin AKG içerir. Arjinin, nitrik oksit seviyelerinin yukarı taşınmasını sağlayarak kan dolaşımını artırır, Artan kan akışı ile beraber kaslara daha fazla besin, oksijen ve glikoz gider, yıpranan kasların onarımı ve yeni kas gelişimi hızlanır. Daha yüksek pump hissi oluşur.

Beta Alanin

Preadator 1 ölçeğinde 2800 mg beta alanin içerir. Beta alanin, pek çok preworkout ürününde kullanılan, antrenman performansınızı artırmaya yardım eden bir amino asittir. En büyük faydası yorgunluk seviyesini aşağıya çekmeyi desteklemesi ve kas dayanıklılığını artırmaya yardımcı olmasıdır. Bu özellikleri sayesinde daha uzun süre ve daha şiddetli antrenman yapmanıza katkıda bulunur.

Kreatin

Preadator 1 ölçeğinde 1500 mg kreatin içerir. Kreatin temel görevi, kısa süreli ve yoğun fiziksek aktivitelerde kaslara enerji takviye etmek olan bir takviyedir. Özellikle patlayıcı kuvvetin geliştirilmesi için çok etkilidir. Kısa süreli yoğun egzersizlerde vücut kreatini temel enerji kaynağı olan ATP’ye dönüştürür. Kreatin ayrıca kas hücrelerinin genişlemesine yardımcı olur. Bu özelliği sayesinde kreatin, hacim artışı kazanmak isteyen sporcuların en sık kullandığı takviyelerden biridir.

Sitrülin

Preadator 1 ölçeğinde 1000 mg sitrülin içerir. Sitrülin sporcuların antrenman performansını artırmak için en çok kullandığı amino asitlerden bir tanesidir. Yüksek yoğunluklu ağırlık antrenmanında setler arasında daha hızlı toparlanma sağlar. Tıpkı arjinin gibi, nitrik oksit artışı sağlar ve kan akışını artırır. Artan kan akışı ile beraber kaslara daha fazla besin, oksijen ve glikoz gider, yıpranan kasların onarımı ve yeni kas gelişimi hızlanır. Daha yüksek pump hissi oluşur.

Taurine

Preadator 1 ölçeğinde 800 mg taurine içerir. Taurin, ilk içtiğiniz şey olan anne sütünde de bulunan bir amino asittir. Vücutta da doğal olarak bulunur. Hem fiziksel hem de zihinsel performansın yükselmesini sağlar.

Guarana

Preadator formülünde Guarana içerir. Guarana tohumları, kahve çekirdeklerinden 3 kat daha fazla kafein içerdiğinden, en zengin kafein kaynağı olarak bilinirler. Araştırmalar dikkati yükselttiği ve yorgunluğu azalttığını göstermektedir.  

Ginseng

Preadator formülünde Ginseng içerir. Ginseng binlerce yıldır Asya kültürü tarafıdndan şifalı özelliklerinden dolayı kullanılan bir bitkidir. Güçlü antioksidan özelliği sayesinde bağışıklık sistemini korur, beyin fonksiyonlarına destek olarak strese karşı zihinsel dayanıklılığı artırır, yorgunluk ile baş etmenizi kolaylaştırır.

Elektrolitler

Preadator antrenman esnasında performansınızın düşmesini engellemek için elektrolitler içerir. Elektrolitler vücudunuzun sağlıklı şekilde çalışmasını sağlayan potasyum, sodyum ve kalsiyum gibi minerallerdir. Kasların kasılması, sinir sisteminizin çalışması için vücudunuzun elektrolitlere ihtiyacı vardır.  

Predator kaşındırır mı?

Evet, Predator ürününün içinde beta alanin bulunmaktadır. Daha önce beta alanin kullanmış kişiler, özellikle derinin ince olduğu dudak ve kulak çevresindeki karıncalanma / kaşınma benzeri bir his mutlaka yaşamıştır. Parestezi olarak adlandırılan bu etki, bilimsel sebebi tam olarak bilinmese de sinir yolları üzerindeki bir uyarımdan kaynaklandığı düşünülmektedir

Nasıl kullanılır?

Antrenman öncesinde 1 ölçeği 300-500 ml suya karıştırarak tüketebilirsiniz.

Benzer Ürünler

Bigjoy Sports Predator

Bigjoy Sports Predator 510g

830,00 TL

DETAYLI İNCELE
Bigjoy Sports Predator Shot

Bigjoy Sports Predator Shot 20 x 60ml

990,00 TL

DETAYLI İNCELE
Bigjoy Sports Arginine

Bigjoy Sports Arginine 120 Kapsül

350,00 TL

DETAYLI İNCELE
Bigjoy Sports Noxone

Bigjoy Sports Noxone 442g

850,00 TL

DETAYLI İNCELE

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu