KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR
  • Bigjoy Sports Caffeine Plus  100 Kapsül
TOP 10
EKONOMİK ALTERNATİF
ÜCRETSİZ KARGO

Bigjoy Sports Caffeine Plus 100 Kapsül

S. K. Tarihi:01/09/2026
Gramaj: 100 Kapsül
Hediye:
Hediye Seçiniz
  • 330,00 TL

Havale / EFT 313,50 TL
Bu ürün 6,60 TL BigPara kazandırır
Bigjoy Sports Caffeine Plus  100 Kapsül
Yüksek kafein miktarı
Ekonomik
Hızlı ve kolay emilim
Yüksek hammadde kalitesi

Bigjoy Kafein Nedir?

Bigjoy Caffeine, her kapsülde 200 mg kafein içeren besin takviyesidir. Kafein ihtiyacını karşılamanın pratik alternatifidir. Her kapsülde 1 fincan filtre kahveden daha fazla kafein içerir (1 fincan filtre kahve 150-200 mg kafein içerir).

Peki kafeini kapsül olarak almanın avantajları nelerdir?

Öncelikle diğer kahve kaynaklarına göre çok daha ekonomiktir. Çantanızda, vitamin kutunuzda kolaylıkla taşıyarak istediğiniz yerde istediğiniz anda tüketebilirsiniz. Üstelik şeker ve yağ içermediği için beslenme programınızı bozmaz. Formu itibari ile hızlı ve kolay emilir.  

Kimler kullanabilir?

Kafeinin en bilinen faydası uykusuzluk ve yorgunluk halini azaltması ve dikkati artırmasıdır. Bu yüzden özellikle iş yerinde çalışanlar ve öğrenciler tarafından sıklıkla kullanılır. Örneğin öğle yemeğinden sonra bastıran uyku hali ile mücadele etmek için, mesaiye kaldığınızda daha efektif çalışmak için ya da sınavlara çalışırken bilişsel performansı artırmak için kullanabilirsiniz.

Kafeinin sadece bilişsel değil, fiziki performansı artırdığına dair de çok güçlü kanıtlar bulunmaktadır. Kafein antrenmanda aerobik ve anaerobik performansı arttırmaya yardımcı olabilir. Bu da daha fazla set ve tekrar sayısı, daha yüksek ağırlıklar ve dayanıklılık sporlarında örneğin bisiklet ya da koşuda daha uzun mesafeler demektir.

Kahve ayrıca bazal metabolizma hızını arttırmaya yardımcı olabilir. Metabolizma hızının artması demek daha fazla kalori ve daha çok yağ yakımı anlamına gelir.

Nasıl kullanılır?

Spor ile kullanacaksanız antrenmandan 30 dakika önce, yorgunlukla mücadele etmek için kullanacaksanız kahve tüketme ihtiyacı hissettiğiniz zaman 1 kapsülü 1 bardak su ile tüketebilirsiniz.

Kullanım bilgisi

Yüksek miktarda kafein içeren takviye edici gıdaları, çocuklar ve hamileler ve emziren annelerin kullanmaları tavsiye edilmemektedir.
Kalp hastalığı, karaciğer hastalığı ve diyabet gibi problemleri olan kişilerin kafein tüketmesi tavsiye edilmemektedir.

Benzer Ürünler

Bigjoy Sports Argimax

Bigjoy Sports Argimax 120 Kapsül

380,00 TL

DETAYLI İNCELE
Bigjoy Sports Creabig Powder

Bigjoy Sports Creabig Powder 300g

640,00 TL

DETAYLI İNCELE
Bigjoy Sports Creabig Powder

Bigjoy Sports Creabig Powder 420g

680,00 TL

DETAYLI İNCELE

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu