Hangi BCAA size göre?

Hangi BCAA size göre?

Bigjoy Sports ailesi sadece Türkiye’de değil dünyadaki tüm supplement markaları arasında bile en zengin BCAA ürün gamına sahip. Peki bu zengin alternatifler arasında hangisi size göre? Gelin ihtiyaçlarınızı analiz ederek beraber inceleyelim.

Amacınız “kaslanmak” ise

Ağırlık çalışıyor ve kas hacminizi artırmak, protein sentezini hızlandırmak istiyorsanız 1 servisinde 10 gram BCAA ile en yüksek BCAA miktarını sunan BCAABIG size göredir. BCAABIG ayrıca 1 servisinde 4000 mg glutamin ile antrenman sonrasında yenilenmeyi hızlandırır. Ayrıca içerisindeki taurin ile antrenman öncesinde aldığınızda sizi fiziksel olarak antrenmana hazırlayacaktır.

Kaslanırken yağ yakmak isteyenler için

BCAAPRO Ripped, BCAA’ya ek olarak karnitin, CLA, kafein ve termojenik içerikler sunar. Eğer ağırlık idmanlarınızı kardiyo ile sonlandırıyor ve tüm idman boyunca maksimum kalori yakımını hedefliyorsanız bu ürün size göredir. Ayrıca içerisindeki kafein ve taurin ile tıpkı bir preworkout gibi sizi fiziksel ve zihinsel olarak antrenmana hazırlar.

Düzenli olarak BCAA kullanıyorsanız vücudu şaşırtmak için

Her üründe olduğu gibi BCAA’da da maksimum verimi almak için kullandığınız ürünü değiştirmelisiniz. BCAA’lar lösin, izolösin ve valin olmak üzere toplam 3 amino asitten oluşur. Vücudunuzu şaşırtmak ve protein sentezini artırmak için bu 3 amino aside ek olarak, esansiyel amino asitlerin tümünü alabilirsiniz. Amino REAAL ürünü vücudun sentezmelediği 9 esansiyel amino asidi içerir.

Sadece BCAA isteyenlere

Sadece BCAA almak, başka ilave bir içerik istemiyorsanız BCAAPRO ailesine bakabilirsiniz. Farklı aroma çeşitleri ile son derece lezzetli bulacağınızın garantisini veririz.