KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR
Hangi Thermonator'u Seçmeliyim?

Hangi Thermonator'u Seçmeliyim?

Bigjoy Sports Thermonator yağ yakıcı, gösterdiği etki ile kısa sürede L-Carnitine kategorisinde efsane statüsüne gelen bir üründür. Özellikle yaz yaklaşırken en üst düzeye çıkan kilo kaybı hedefinize ulaşmanıza destek olacak bu ürünün 3 farklı formu  bulunmaktadır. Kendi aralarında ufak formül farklılıkları içeren bu ürünlere gelin bir de yakından bakalım ve hangi formunun size daha uygun olduğunu keşfedelim. Ancak önce;

Thermonator Nedir?
Kilo kontrolü denince akla ilk olarak termojenik ürünler gelir. Ancak her ürün gerçek termojenik formüle sahip değildir. Peki gerçek termojenik içerik nedir? Günümüzde karnitin ürünleri, sadece karnitin ve kafeini birleştirirken benzersiz bir içeriğe sahip olan Bigjoy Thermonator; sinefrin, yeşil çay ekstraktı, yeşil kahve çekirdeği ekstraktı olmak üzere birçok zengin termojenik içeriğe sahiptir.

Vücut geliştirme ve form tutma hedefleriniz ne olursa olsun, aldığınız karnitin ürünlerinin içerisinde yukarıda belirttiğimiz içerikler var ise, yağ kaybı veya kas artışında başarınız büyük ölçüde artacaktır.

Karnitinin hedeflerinize ve sağlığınıza olan faydalarının bazılarına bir göz atalım;

  • Yağların doğru şekilde yakılması ve kullanılmasına destek verir.
  • Günlük enerji ihtiyacına destek olur.
  • Kas kütlesi artışı ile beraber kaslara güçlenme imkanı verir.
  • Düzenli olarak alındığı zaman kan şekerini dengelemeye yardımcı olur.
  • Sağlıklı sperm sayısının artmasına yardımcı olur.
  • Emzirme sırasında kadınlarda ortaya çıkan keratin eksikliğini dengeler.
  • Kemik erimesine engel olmakta yararlıdır.
  • Bağışıklık sisteminizi desteklemeye yardımcı olur.
  • Damar genişletici özelliği ile kalp krizine engel olduğu yönünde çalışmalar da mevcuttur.

1 Litre Sıvı Formda Thermonator
Bigjoy Thermonator, sıvı formunda karnitin ürünüdür. Litrelik formda olduğu için de ekonomik olduğunu söyleyebiliriz. Ekonomik olmasına rağmen güçlü Thermonator formülünü eksiksiz olarak size sunar. Önceliğiniz birim maliyet ise 1 litrelik sıvı formumuzu tercih edebilirsiniz. Ürünü buradan inceleyebilirsiniz.

Shot Formunda Thermonator
20’li içime hazır formda karnitin ürünüdür. Tekli ambalajlarda olduğu için kullanımı oldukça pratiktir. Çantanızda kolayca taşıyabilir ve kardiyo antrenmanı öncesinde açıp içebilirsiniz. Güçlü Thermonator formülünü eksiksiz olarak sunar. Pratik kullanım sizin önceliğiniz ise shot formumuzu tercih edebilirsiniz. Ürünü buradan inceleyebilirsiniz.

Tablet Formunda Thermonator
Sıvı formlarından farklı olarak karnitin ilave olarak, CLA ve daha yüksek miktarda yeşil kahve çekirdeği ve sinefrin içerir. Öğünlerden önce alınmasını tavsiye ettiğimiz için özellikle sporla beraber diyet yapıyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz. İçerisindeki termojenik içerikler ile özellikle iştah kontrolünde size destek sağlayacağını da belirtelim. Ürünü buradan inceleyebilirsiniz.

L-Carnitine Kullanımı:
Bigjoy Thermonator L-Carnitin antrenman yaparken ya da diyet döneminde kullanabileceğiniz bir üründür. Spor ile beraber kullanacaksanız antrenmandan 30 dakika önce 1 porsiyon kullanabilirsiniz. Diyet ile beraber kullanıyorsanız kahvaltıdan 2 saat sonra 1 porsiyon kullanabilirsiniz.