• Bigjoy Sports BIGMASSGO GH FACTORS Çikolata 50 Servis
BENZERSİZ FORMÜL
ÜCRETSİZ KARGO

Bigjoy Sports BIGMASSGO GH FACTORS Çikolata 50 Servis

S. K. Tarihi:01/10/2026
Aroma :
Çikolata 50 Servis
Hediye:
Hediye Seçiniz
Hediye:
Hediye Seçiniz
  • 1.690,00 TL

Havale / EFT 1.605,50 TL
Bu ürün 33,80 TL BigPara kazandırır
Besin Bilgileri
Porsiyon Büyüklüğü:100gr
Porsiyon Sayısı:1
Her Porsiyon İçin Miktar
Enerji/Energy 1652kj/389kcal
Yağ/Fat 0,73g
-Doymuş Yağ/Saturated Fat 0,1g
Karbonhidrat/Carbohydrate 76,6g
-Şekerler/Sugars 17.1g
Protein/Protein 19g
Tuz/Salt 0,07g
Vitaminler/Vitamins Miktar/Amount 100g
Vitamin C 12mg
Vitamin B6 4mg
Vitamin B3 2,4mg NE
Vitamin E 1,8mg a-TE
Vitamin B5 0,9mg
Vitamin B2 0,21mg
Vitamin B1 0,165mg
Vitamin A 120µg RE
Folik Asit/Folic Acid 30µg
Biotin 7,5µg
Vitamin D3 0,75µg
Vitamin B12 0,375µg
Mineraller/Minerals Miktar/Amount 100g
Kalsiyum/Calcium 300mg
Fosfor/Phosphorus 117mg
Magnezyum/Magnesium 60mg
Çinko/Zinc 1,5mg
GH Faktör Karışımı/GH Factor Blend 2815,5mg
( L-Arjinin/L-Arginine, L-Ornitin/L-Ornithine, L-Lizin/L-Lysine, L-Glutamin/L-Glutamine, Demir Dikeni Ekstresi/Tribulus Terrestris Extract, Çino/Zinc, Magnezyum/Magnesium, Vitamin B6,) 2765,5mg
Kafein/Caffeine 50mg
Kreatın Monohidrat Creatıne Monohdyrate 1000mg
Kullanım Bilgisi:2 ölçek (100g) mass gainer'ı 350ml su veya yağsız süt ile karıştırınız. Aromanın yoğunluğunu arrtırmak yada azaltmak isterseniz, su veya süt miktarını değiştirebilirsiniz. Antrenmandan 60 dakika önce ve antrenmandan hemen sonra (30dk içinde) bir servis ( 2 ölçek ) olmak üzere günde 2 servis tüketilebilir. Yoğun antrenman yapan ileri seviye sporcular, iki ana öğün arasında üçüncü servisi de tüketebilirler.
Büyüme Destekli Formül
Tribulus ve arjinin ilaveli
Benzersiz lezzet

Kalıcı ve temiz gelişim

Bigmass GH Factors GO, gainer kategorisini baştan aşağı değiştiren, zengin ve eşsiz formüle sahip bir üründür. Hacim kazanmanız için karbonhidrat ve proteine ek olarak arjinin, ornitin, lizin, glutamin, çinko, magnezyum, tribulus, kafein, B6 vitamininden oluşan bir karışıma sahiptir. Eğer kilo artışı sağlamak ve hacim kazanmak istiyorsanız, günlük kalori hedefini karşılamalısınız. Pek çok kişi için makroları (protein ve karbonhidrat gibi ana besin öğeleri) tutturmak zorduk. Gainer’lar burada devreye girer ve sporculara hem antrenman öncesinde ve sonrasında oluşan acil enerji açığını tamamlar hem de kas kazanımına destek olur.

Yüksek biyo yararlanım

Servisi 200-300 gram olan gainer’lardan vücudunun yeteri kadar yararlanamaz. İçtiğiniz ürün, sindirilmeden atılır. Bu yüzden Bigmass GH Factors’ın 1 servisi (2 ölçek) 100 gramdır. Bu sayede maksimum biyoyararlanım sunar. 1 servisinde 79 gram karbonhidrat ve 20 gram protein sunar. Bigmass GH Factors sofra şekeri (sakkaroz) ya da dekstroz içermez. Karbonhidratın tamamı maltodekstrinden gelmektedir.

Hacim Kazanmanıza yardımcı GH Faktörler

Arjinin, ornitin ve lizin amino asitlerinin büyüme hormonunu desteklediğine dair pek çok araştırma bulunmaktadır. Glutamin, yıpranan kasların tamirinde büyük rol oynayan ve vücuttaki amino asit havuzunun büyük çoğunluğunu oluşturan amino asittir. Çinko da kas gelişimi için elzem öneme sahip bir mineraldir. Araştırmalar büyüme hormonunu sağlıklı seviyelerde tutmaya yardımcı olduğunu göstermektedir. Çinkonun bir diğer faydası da serbest radikaller ile savaşarak bağışıklık sistemini desteklemesidir. Tribulus (demirdikeni bitkisi) vücuttaki testosteron seviyelerini doğal olarak artırma yeteneğine sahip olan kimyasallar açısından son derece zengindir. Tribulus ayrıca cinsel işlev bozukluğundan yakınan erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Tekli paket rahatlığı

Bigmass GH Factors GO, Türkiye’de gainer’ı ilk defa tekli paketler halinde sunan ve bu trendin yaygınlaşmasına öncülük yapan üründür. Tekli paketler sayesinde gainer’ı shaker’ın içerisinde taşıma zorunluluğu ortadan kalkar. Spor çantanızın içine atabilir, çekmecenizde saklayabilir ve istediğiniz zaman pratik bir şekilde çıkarıp kullanabilirsiniz. Tekli paketler ayrıca hijyenik kullanımı sağlar. Elinizi protein kutunun içerisinde sokmak zorunda kalmazsınız. Ürünün hava ile teması olmadığı için etkisini kaybetmez. Son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur.

Kullanım şekli

1 ölçeği antrenmandan sonra 30 dakika içerisinde 300-500 ml su/süt ile kullanabilirsiniz. Eğer antrenman temponuz yüksek, kilo açığınız fazla ise antrenmandan önce ve sonra (günde 2 ölçek) alabilirsiniz.

Benzer Ürünler

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu