• Bigjoy Sports BIGMASS Gainer GH FACTORS Muz 3000g
BENZERSİZ FORMÜL
ÜCRETSİZ KARGO

Bigjoy Sports BIGMASS Gainer GH FACTORS Muz 3000g

S. K. Tarihi:01/11/2026
Aroma :
Muz 3000g
Hediye:
Hediye Seçiniz
Hediye:
Hediye Seçiniz
  • 1.050,00 TL

Havale / EFT 997,50 TL
Bu ürün 10,50 TL BigPara kazandırır
Bigjoy Sports BIGMASS Gainer GH FACTORS Muz 3000g
Büyüme destekli formül
Lezzetli aroma
Arjinin, ornitin, lizin ilaveli
Tribulus ilaveli

 Kalıcı ve temiz gelişim

Bigmass GH Factors, gainer kategorisini baştan aşağı değiştiren, zengin ve eşsiz formüle sahip bir üründür. Hacim kazanmanız için karbonhidrat ve proteine ek olarak arjinin, ornitin, lizin, glutamin, çinko, magnezyum, tribulus, kafein, B6 vitamininden oluşan bir karışıma sahiptir.
Eğer kilo artışı sağlamak ve hacim kazanmak istiyorsanız, günlük kalori hedefini karşılamalısınız. Pek çok kişi için makroları (protein ve karbonhidrat gibi ana besin öğeleri) tutturmak zorduk. Gainer’lar burada devreye girer ve sporculara hem antrenman öncesinde ve sonrasında oluşan acil enerji açığını tamamlar hem de kas kazanımına destek olur.

 Yüksek biyo yararlanım

Servisi 200-300 gram olan gainer’lardan vücudunuz yeteri kadar yararlanamaz. İçtiğiniz ürün, sindirilmeden atılır. Bu yüzden Bigmass GH Factors’ın 1 servisi 100 gramdır. Bu sayede maksimum biyoyararlanım sunar.
1 servisinde 79 gram karbonhidrat ve 20 gram protein sunar. Bigmass GH Factors sofra şekeri (sakkaroz) ya da dekstroz içermez. Karbonhidratın tamamı maltodekstrinden gelmektedir.

Hacim Kazanmanıza Yardımcı GH Faktörler

Arjinin, ornitin ve lizin amino asitlerinin büyüme hormonunu desteklediğine dair pek çok araştırma bulunmaktadır.
Glutamin, yıpranan kasların tamirinde büyük rol oynayan ve vücuttaki amino asit havuzunun büyük çoğunluğunu oluşturan amino asittir.
Çinko da kas gelişimi için elzem öneme sahip bir mineraldir. Araştırmalar büyüme hormonunu sağlıklı seviyelerde tutmaya yardımcı olduğunu göstermektedir. Çinkonun bir diğer faydası da serbest radikaller ile savaşarak bağışıklık sistemini desteklemesidir.

Tribulus (Demir dikeni), doğal olarak Testosteronun artmasına ve bu sayede daha hızlı kas gelişimi ve kuvvet artışına destek olur.

Nasıl Kullanılır?

1 servisi (2 ölçek) antrenmandan sonra 30 dakika içerisinde 300-500 ml su/süt ile kullanabilirsiniz. Eğer antrenman temponuz yüksek, kilo açığınız fazla ise antrenmandan önce ve sonra birer servis (günde 4 ölçek) alabilirsiniz.

Benzer Ürünler

Bigjoy Sports BIGMASSGO GH FACTORS

Bigjoy Sports BIGMASSGO GH FACTORS 100g

50,00 TL

DETAYLI İNCELE
Bigjoy Sports BIGMASSGO GH FACTORS

Bigjoy Sports BIGMASSGO GH FACTORS 50 Servis

1.690,00 TL

DETAYLI İNCELE
Bigjoy Sports Mass Attack

Bigjoy Sports Mass Attack 3000g

1.650,00 TL

DETAYLI İNCELE

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu