KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR
  • Bigjoy Sports Betaine   120 Tablet
ÜCRETSİZ KARGO

Bigjoy Sports Betaine 120 Tablet

S. K. Tarihi:
Gramaj: 120 Tablet
Hediye:
Hediye Seçiniz
Tükendi
Bigjoy Sports Betaine   120 Tablet

Bigjoy’dan bir ilk daha : Betain tablet

Betain sporcu dünyasında önemi son bir kaç senedir keşfedilen, ancak doktorlar tarafından kalp sağlığına yaptığı olumlu etkilerden dolayı uzun zamandır tavsiye edilen bir amino asit. 

Betain, vücut kompozisyonuna (kas kütlesi artışı) ve antrenman performansına olumlu etki ettiği için sadece vücut geliştirmeciler değil farklı branşlardan sporcular arasında da oldukça popüler bir supplement. Yapılan çalışmalar betainin kas kütlesinde artışı ve dayanıklılığı artırdığını göstermektedir.

2013 yılında, düzenli olarak spor yapan atletler arasında yapılan bir araştırmada 6 haftanın sonunda betain takviyesi alan grupta almayanlara göre kas kütlesinde artış, bench press ve squat gibi hareketlerde de antrenman kapasitesinde artış (daha yüksek ağırlıklar, daha yüksek tekrar) kaydedilmiş. Araştırmayı buradan okuyabilirsiniz.   

Betainin faydalarını sayarken kalp sağlığına da mutlaka değinelim. Betain kalp hastalıkları riskini arıtran bir faktör olan homosistein seviyesini düşürmeye yardımcı olur. Eğer kanda homosistein seviyesi artarsa, damar içlerinde plak oluşumunu artırarak damarları sertleştirir ve damar içinde pıhtılaşma riskini yükseltir. Bu da kalp krizi ya da felç ihtimalini artırır.

Nasıl kullanılır?

Günde 1 porsiyonu (3 tablet) antrenman öncesinde alınız.

Benzer Ürünler

Bigjoy Sports Creamix 7000

Bigjoy Sports Creamix 7000 350g

750,00 TL

DETAYLI İNCELE
Bigjoy Sports Arginine Go!

Bigjoy Sports Arginine Go! 21 Servis

275,00 TL

DETAYLI İNCELE
Bigjoy Sports Predator

Bigjoy Sports Predator 510g

750,00 TL

DETAYLI İNCELE
Bigjoy Sports Arginine Powder

Bigjoy Sports Arginine Powder 500g

450,00 TL

DETAYLI İNCELE

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu