• Bigjoy Sports Arginine Powder Aromasız 300g
AROMASIZ
T-SEVİYESİNE DESTEK
İSTEDİĞİN
ÜRÜNE EKLE
ÜCRETSİZ KARGO

Bigjoy Sports Arginine Powder Aromasız 300g

S. K. Tarihi:01/09/2026
Aroma :
Aromasız 300g
Hediye:
Hediye Seçiniz
  • 430,00 TL

Havale / EFT 408,50 TL
Bu ürün 8,60 TL BigPara kazandırır
Besin Bilgileri
Porsiyon Büyüklüğü:5,04 g
Porsiyon Sayısı:60
Her Porsiyon İçin Miktar
Yağ/Fat 0g
-Doymuş Yağ/Saturated Fat 0g
Karbonhidrat/Carbohydrate 0g
-Şekerler/Sugars 0g
Protein 0g
Tuz/Salt 0g
Viatmin C 4mg
L-Arginine 5000mg
Kullanım Bilgisi:1 servis (5,04g) ürünü 250 ml su veya tercih ettiğiniz başka bir içeceğe karıştırınız. L-Arjinin acı tadını bastırmak için, keskin aromalı bir içeceğe karıştırmanız tavsiye edilir. Antrenman öncesinde, yemek aralarında veya yatmadan önce tüketiniz.
1 porsiyonda 5000mg arjinin
%100 saf arjinin
Toz formunda (aromasız)
60 servis

Arjinin sporcuların özellikle antrenman öncesinde kullandığı, her preworkout ürünün içerisinde bulunan en önemli maddedir. BIGJOY® %100 Arginine Powder, Türkiye’de ilk defa arjinini saf halde sunar. Bir ölçeğinde 5000 mg saf arjinin içerir. Tek ölçeğindeki bu miktar, tüm pre-workout ürünlerindeki arjinin miktarından fazladır. 

Arjinin, özellikle antrenman öncesinde performans artışı için kullanılan yarı esansiyel bir amino asittir. Arjinin, nitrik oksit seviyesinin yukarı taşınmasını sağlayarak kan dolaşımını artırır, kaslarınıza daha fazla besin, oksijen ve glikoz gider. Bu sayede antrenman içerisinde daha yüksek performans sergileyebilirsiniz. Daha yüksek pump hissi oluşur. Kaslarınız daha fazla yakıt aldığı için antrenman sırasında yıpranan kasların onarımı ve gelişimi hızlanır. Bu özelliklerinden dolayı tüm preworkout ürünlerinin içerisinde bulunur. Arjinin'in ayrıca bağışıklık sistemini desteklediğine yönelik araştırmalar da bulunmaktadır.    

Arjinin nitrik oksit seviyelerini yükseltme yeteneği, erektil disfonksiyon (iktidarsızlık) yaşan erkeklere yardım eder. Nitrik oksit ereksiyonun sağlanması için elzem bir bileşendir. Miktarının artması, ereksiyona ulaşmayı kolaylaştırır. Bu konuda Türkiye’deki uzmanların görüşünü buradan okuyabilirsiniz.     

BIGJOY® %100 Arginine Powder, aroma içermediği için kullandığınız her takviyenin içerisine ekleyebilir ve kendi formülünüzü yaratabilirsiniz. Örneğin antrenman öncesinde BCAA mı kullanıyorsunuz? İçerisinde arjinin ekleyerek onu bir preworkout ürününe çevirebilirsiniz.  

Kullanım şekli

1 servis (5,04g) ürünü 250 ml su veya tercih ettiğiniz başka bir içeceğe karıştırınız. L-Arjinin acı tadını bastırmak için, keskin aromalı bir içeceğe karıştırmanız tavsiye edilir. Antrenman öncesinde, yemek aralarında veya yatmadan önce tüketiniz. 

Benzer Ürünler

Bigjoy Sports Argimax

Bigjoy Sports Argimax 120 Kapsül

380,00 TL

DETAYLI İNCELE
Bigjoy Sports BCAAPro 4:1:1 Ripped

Bigjoy Sports BCAAPro 4:1:1 Ripped 432g

690,00 TL

DETAYLI İNCELE
Bigjoy Sports BCAAPro Go! 4:1:1

Bigjoy Sports BCAAPro Go! 4:1:1 21 Servis

370,00 TL

DETAYLI İNCELE
Bigjoy Sports Creabig Powder

Bigjoy Sports Creabig Powder 120g

310,00 TL

DETAYLI İNCELE

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu