KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR
https://www.onthego.com.tr
  • Suda Collagen
YENİ ÜRÜN
BENZERSİZ FORMÜL
ÜCRETSİZ KARGO

Suda Collagen

S. K. Tarihi:
Gramaj: 45 Tablets
  • 189,90 TL

Havale / EFT 180,40 TL
Tükendi
Bu ürün 3,78 TL BigPara kazandırır
Suda Collagen
Tip 1-3 kolajen
2000 dalton
Probiyotik ilaveli
Ürün Bilgisi
Suda Collagen’in tablet formu, kolajen ve probiyotik mikroorganizmaları beraber sunar. Her servisinde (3 tablet) 3000 mg hidrolize kolajen peptiti ve 1 milyar probiyotik mikroorganizma içerir. Formülünde ayrıca hyaluronik asit, çinko, C vitamini ve biotin bulunur.
 
Ne kadar kolajen peptit içerir?
Suda Collagen’in toz tablet formu, 1 servisinde (3 tablet) 3000 mg hidrolize kolajen peptit içerir. Kolajen kaynağı %100 sığırdır ve helal sertifikası vardır. Tip 1 ve tip 3 kolajen peptiti içermektedir. 
 
Yüksek biyo yararlanımı garanti etmek için kendi alanında dünyanın en büyük firması olan Alman Gelita firmasının Verisol markalı biyoaktif hidrolize kolajen peptitleri kullanılmaktadır.  Molekül ağırlığı 2000 daltondur.

Probiyotik mikroorganizma nedir?
Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan yararlı bakterilerdir.*

Kimler kullanabilir?
Kolajen peptitleri içerdiği için cildin doğal kolajen üretimine destek olmak isteyen yetişkinlerin kullanımına uygundur.*
 
Kullanım önerisi
Genel olarak, yapılan klinik çalışmalar en az 8 hafta boyunca en az 2500 mg kolajen peptiti aralıksız kullanılmasını tavsiye ediyor. 8 haftadan sonra kendinizi gözlemleyerek, elde ettiğiniz faydaya göre sonraki kullanımları ayarlayabilirsiniz. Örneğin 2-3 ay kullandıktan sonra, 1 ay aralıklarla birer aylık kürler uygulayabilirsiniz.
 
Nasıl tüketilir?
Yetişkinlerin günün herhangi bir saatinde günde 1 porsiyon ürünü (3 tablet) tüketmesi tavsiye edilir. Tabletleri iki öğün arasında tok karnına, dilerseniz beraber dilerseniz ayrı öğünlerde alabilirsiniz. Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız.

Saklama koşulları
Ürünün tazeliğini korumak için serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız.
 
*Bu gıda probiyotik mikroorganizma içerir. Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.
*26.01.2017 tarih ve 29960 sayılı mükerrer Resmi Gazete'de yayımlanan Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği Gereğince “Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir.”

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu