KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR
https://www.onthego.com.tr
  • Suda Collagen Multiform
ÜCRETSİZ KARGO

Suda Collagen Multiform

S. K. Tarihi:01/09/2023
Gramaj: 90 Tablet
  • 269,90 TL

Havale / EFT 256,40 TL
Bu ürün 5,38 TL BigPara kazandırır
Suda Collagen Multiform
Tip 1-2-3 kolajen
Aromasız
Probiyotik ilaveli
Ürün Bilgisi

MultiForm Tablet

Türkiye’de ilk defa tip 1-2-3 kolajen peptit bir arada tablet formunda. Suda Collagen Multiform tablet, tüm kolajen formlarını ilk defa tablet formunda bir arada sunar. Her servisinde (3 tablet) 3000 mg hidrolize kolajen peptiti içerir. Formülünde patentli tip 1-2-3 kolajene ilave olarak probiyotik mikroorganizma, C vitamini, hyaluronik asit, çinko ve biotin bulunur.

Patentli Kolajen nedir?
Patentli form demek, üzerinde araştırma yapılmış ve etkinliği çalışmalarla kanıtlanmış kolajen demektir. Alman Gelita firması tarafından üretilen bu patentli kolajenlerin kullanım hakkı Türkiye’de sadece Suda Collagen’e aittir.

Probiyotik mikroorganizma nedir?

Probiyotik mikroorganizmalar, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan yararlı bakterilerdir.

Ne kadar kolajen peptit içerir?
Suda Collagen Multiform; 1 servisinde (3 tablet) 3000 mg kolajen peptit içerir. Kolajen kaynağı %100 sığırdır ve helal sertifikası vardır.

Kullanım önerisi
Genel olarak, yapılan klinik çalışmalar ve uzmanlar ilk etkileri görebilmek için en az 8-12 hafta aralıksız kullanılmasını tavsiye ediyor. Bu süreden sonra cildinizi gözlemleyerek, elde ettiğiniz faydaya göre sonraki kullanımları ayarlayabilirsiniz. Örneğin 2-3 ay kullandıktan sonra 1-2 ay ara vererek senede 2-3 kür daha yapabilirsiniz.

Nasıl tüketilir?
Yetişkinlerin günün herhangi bir saatinde günde 1 porsiyon (3 tablet) ürünü tüketmesi tavsiye edilir. Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız.

Saklama koşulları
Ürünün tazeliğini korumak için serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız.

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu