KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR
Bigjoy.com.tr

Suda Collagen Multiform

S. K. Tarihi:01/01/2024
Gramaj: 90 Tablet
  • 269,90 TL

Havale / EFT 256,40 TL
Bu ürün 5,38 BigPara kazandırır
Suda Collagen Multiform
Tip 1-2-3 kolajen
Aromasız
Probiyotik ilaveli
Ürün Bilgisi

Türkiye’de ilk defa tip 1-2-3 bir arada tablet formunda

Suda Collagen Multiform’un tablet formu, kolajen ve probiyotik mikroorganizmaları beraber sunar. En büyük farkı; tip 1, tip 2 ve tip 3 kolajenin patentli formlarını bir arada içermesidir. Her servisinde (3 tablet) 3000 mg hidrolize kolajen peptiti ve 1 milyar probiyotik mikroorganizma içerir. Formülünde ayrıca C vitamini, hyaluronik asit, çinko ve biotin bulunur.

Patentli Kolajen nedir?
Patentli form demek, üzerine araştırma yapılmış ve etkinliği çalışmalarla kanıtlanmış kolajen demektir. Alman Gelita firması tarafından üretilen bu patentli kolajenlerin kullanım hakkı Türkiye’de sadece Suda Collagen’e aittir.

Probiyotik mikroorganizma nedir?

Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan yararlı bakterilerdir*.

Ne kadar kolajen peptit içerir?
Suda Collagen Multiform, 1 servisinde 3000 mg kolajen peptit içerir. Kolajen kaynağı %100 sığırdır ve helal sertifikası vardır.

Kullanım önerisi
Genel olarak, yapılan klinik çalışmalar ve uzmanlar ilk etkileri görebilmek için en az 8-12 hafta aralıksız kullanılmasını tavsiye ediyor. Bu süreden sonra cildinizi gözlemleyerek, elde ettiğiniz faydaya göre sonraki kullanımları ayarlayabilirsiniz. Örneğin 2-3 ay kullandıktan sonra, 1-2 ay ara vererek senede 2-3 kür daha yapabilirsiniz.

Nasıl tüketilir?
Yetişkinlerin günün herhangi bir saatinde günde 1 porsiyon ürünü (3 tablet) tüketmesi tavsiye edilir. Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız.

Saklama koşulları
Ürünün tazeliğini korumak için serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız.

*Bu gıda probiyotik mikroorganizma içerir. Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.

*26.01.2017 tarih ve 29960 sayılı mükerrer Resmi Gazete'de yayımlanan Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği Gereğince “Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir.”

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu