KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR
Bigjoy.com.tr
  • Suda Collagen Fxone
YENİ ÜRÜN
TEKLİ PAKET
AROMASIZ
BENZERSİZ FORMÜL
ÜCRETSİZ KARGO

Suda Collagen Fxone

S. K. Tarihi:30/06/2024
Aroma :
Aromasız 12g x 30 Sachet
  • 379,90 TL

Havale / EFT 360,90 TL
Bu ürün 7,58 TL BigPara kazandırır
Suda Collagen Fxone
Eklemlere özel
Patentli içerik
Aromasız
Ürün Bilgisi

Eklem ve tendonlar için patenli kolajen
Suda Collagen FX One eklem, tendon ve bağ dokuları için özel olarak formüle edilmiş bir üründür. Eklem ve tendon sorunları için patentli iki kolajen içerir: Fortigel ve Tendofort. Fortigel’in eklem ve kıkırdak sağılığı üzerindeki olumlu etkisi araştırmalar ile kanıtlanmıştır. Tendofort ise tendonlardaki tahribatı gidermeye yardımcı olmaktadır. İkisi de patentli kolajenlerdir ve etkinlikleri araştırmalar ile kanıtlanmıştır.

Patentli kolajen nedir?
Patentli form demek, üzerine araştırma yapılmış ve etkinliği çalışmalarla kanıtlanmış kolajen demektir. Alman Gelita firması tarafından üretilen bu patentli kolajenlerin kullanım hakkı Türkiye’de sadece Suda Collagen’e aittir.

Eklemler için zengin içerik
Suda Collagen FX One kolajen içeriğine ek olarak MSM, glukozamin, kondroitin, hyarulonik asit, boswellia ekstresi, C vitamini, K2 Vitamini, D3 vitamini ve çinko içerir.

Ne kadar kolajen peptit içerir?
Suda Collagen FX ONE, 1 servisinde (1 saşe) 10.000 mg kolajen peptit içerir. Kolajen kaynağı %100 sığırdır ve helal sertifikası vardır. Tip 1-2-3 kolajen formlarına sahiptir.

Kullanım önerisi
Genel olarak, yapılan klinik çalışmalar ve uzmanlar ilk etkileri görebilmek için en az 8-12 hafta aralıksız kullanılmasını tavsiye ediyor. Bu süreden sonra cildinizi gözlemleyerek, elde ettiğiniz faydaya göre sonraki kullanımları ayarlayabilirsiniz. Örneğin 2-3 ay kullandıktan sonra 1-2 ay ara vererek senede 2-3 kür daha yapabilirsiniz. Suda Collagen FXONE aroma ve tatlandırıcı içermez. Meyve suyu veya başka bir içeceğe karıştırıp kullanabileceğiniz gibi yoğurtla da karıştırabilir ya da kek tariflerinize ekleyebilirsiniz.

Nasıl tüketilir?
Suda Collagen FX ONE, 30 tekli saşe içerir. Yetişkinlerin günün herhangi bir saatinde günde 1 porsiyon (1 tekli saşe) ürünü 250 ml su ile karıştırarak tüketmesi tavsiye edilir. Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız.

Saklama koşulları
Ürünün tazeliğini korumak için serin ve kuru bir yerde muhafaza ediniz. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız.

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu