KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR
Bigjoy.com.tr
  • Splenda Toz
YENİ ÜRÜN
TEKLİ PAKET
EKONOMİK ALTERNATİF

Splenda Toz

S. K. Tarihi:
Gramaj: 1000 Saşe
  • 70,00 TL

Havale / EFT 66,50 TL
Tükendi
Bu ürün 1,40 BigPara kazandırır
Splenda Toz
1000 tekli saşe
Tüm içecekler ile kullanılır
Yemek tariflerinde kullanılabilir
Ürün Bilgisi

Splenda Toz Saşe 1000 adet
Toz formdaki bir kutu ürünün içerisinde 1000 adet tekli saşe bulunur. Her saşe 0,5g’dır ve toz formundadır Splenda®, aynı miktardaki şekere göre çok daha tatlıdır. Bu sayede şekerden çok daha az miktarda kullanarak tariflerde aynı tadı yakalayabilirsiniz. Çevirim ölçüsü 10'a 1'dir. Yani 100 gr Splenda® granül 1.000 gr (1 kg) şekere tekabül eder. Tek bir paketi bir çay kaşığı şekere eş değer tat vermektedir.

Splenda Tatlandırıcı Nedir?
Splenda® Tatlandırıcı, sukralozdan imal edilir ve sofra şekerine düşük kalorili, mükemmel bir alternatif oluşturur. Splenda ® Tatlandırıcı aspartam ve sakarin içermez. Şekerle bire bir aynı şekilde kullanılabilir, yiyeceklerin üzerine dökülebilir veya içeceklerle karıştırılabilir ve tatlı ve hamur işlerinin hazırlanması için mükemmeldir. 

Sukraloz nedir?
Sukraloz, Splenda ® tatlandırıcının içindeki tatlandırıcı maddenin genel adıdır. Sukraloz, şekerle başlayan, ancak bunu daha sonra kalorisiz, karbonhidrat olmayan bir tatlandırıcıya dönüştüren bir süreçle imal edilen yoğun, yüksek kaliteli bir tatlandırıcıdır. Bu sürecin sonunda tadı şekerle bire bir aynı olan, ancak kalori içermeyen, çok dengeli bir tatlandırıcı ortaya çıkar.

Farmatek Güvencesi ile
Splenda® tatlandırıcı, 2006 yılından beri Türkiye’ye Farmatek güvencesi ile getirilmekte olup Farmatek Splenda® tatlandırıcısının Türkiye resmi distribütörüdür.

SKT bilgisi
Ürünün son kullanma tarihi Şubat 2021'dir. 

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!