KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR
https://www.onthego.com.tr

Bigjoy Foods Proteinli Makarna

S. K. Tarihi:
Gramaj: 420g
Hediye:
Hediye Seçiniz
  • 33,25 TL

Havale / EFT 31,59 TL
Tükendi
Bu ürün 0.66 BigPara kazandırır
Bigjoy Foods Proteinli Makarna
Düşük karbonhidrat
%32 protein oranı
Tok tutar
Glisemik indeksi düşük
Ürün Bilgisi

Makarnanın en besleyici hali
BIGJOY® proteinli makarna, sofranıza protein eklemenin en pratik yollarından biridir. 100 gram BIGJOY® makarnada 32 gram protein bulunur. Yani %32 protein içerir. Normal makarnalarda bu oran %10-12 civarındadır. 60 gramlık bir porsiyonunda, yani 1 tabak makarnada 19 gram protein sunar.        

En kaliteli durum buğdayı kullanılarak üretilmiştir. Günlük lif ihtiyacınızı karşılamaya yardımcı olur. Karbonhidrat miktarı diğer makarnalara göre daha azdır. Glisemik indeksi düşüktür*. Doyurucudur ve tok tutar. Dengeli bir beslenme planı izleyen, aldığı kaloriyi sınırlı tutan kişiler için uygundur.

Kimler tüketebilir?

Düzenli spor yapanlar
Uzmanlar, düzenli spor yapan kişilerin vücut ağırlığı başına 1.5-2 gram protein almasını önerir. Yani 80 kilogram ağırlığında birinin 120-160 gram protein tüketmesi gerekir. BIGJOY® proteinli makarna her öğünde aldığınız protein miktarını artırmanızı sağlar.

Düşük kalorili beslenenler
Proteinin tokluk hissini güçlendirdiği ve bu sayede açlık krizleri ile savaşmanızı kolaylaştırdığı bilinmektedir. Yani öğünlerinize ne kadar protein eklerseniz, sonraki öğünde o kadar az acıkırsınız. 

Protein kaynağı nedir?
Bigjoy yüksek proteinli makarna zengin ve kaliteli bir protein karışımına sahiptir. Whey proteini, izole soya proteini ve izole gluten proteini beraber kullanılmıştır.  

Nasıl Pişirmelisiniz?
İçerisindeki yüksek protein miktarından dolayı pişirme süresi normal makarnaya göre daha uzun süre olmalıdır. Al dante (tane tane, diri kıvamda) pişirmek için 12-15 dakika pişirmeniz gerekmektir. Normal makarnalarda bu süre 9-10 dakika civarındadır.  

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu