Proteinli Makarna

Proteinli Makarna

6,90 TL
Havale / EFT :6,56 TL
Gramaj 420g

GELİNCE HABER VER
%36 protein oranı Düşük karbonhidrat Tok tutar Glisemik indeksi düşük
DETAYLI BİLGİ

Makarnanın en besleyici hali
BIGJOY® proteinli makarna, sofranıza protein eklemenin en pratik yollarından biridir. 100 gram BIGJOY® makarnada 36 gram protein bulunur. Yani %36 protein içerir. Normal makarnalarda bu oran %10 civarındadır. 60 gramlık bir porsiyonunda, yani 1 tabak makarnada 21 gram protein sunar.        

En kaliteli durum buğdayı kullanılarak üretilmiştir. Günlük lif ihtiyacınızı karşılamaya yardımcı olur. Karbonhidrat miktarı diğer makarnalara göre daha azdır. Glisemik indeksi düşüktür*. Doyurucudur ve tok tutar. Dengeli bir beslenme planı izleyen, aldığı kaloriyi sınırlı tutan kişiler için uygundur.

Kimler tüketebilir?

Düzenli spor yapanlar
Uzmanlar, düzenli spor yapan kişilerin vücut ağırlığı başına 1.5-2 gram protein almasını önerir. Yani 80 kilogram ağırlığında birinin 120-160 gram protein tüketmesi gerekir. BIGJOY® proteinli makarna her öğünde aldığınız protein miktarını artırmanızı sağlar.

Düşük kalorili beslenenler
Proteinin tokluk hissini güçlendirdiği ve bu sayede açlık krizleri ile savaşmanızı kolaylaştırdığı bilinmektedir. Yani öğünlerinize ne kadar protein eklerseniz, sonraki öğünde o kadar az acıkırsınız. 

Protein kaynağı nedir?
Bigjoy yüksek proteinli makarna zengin ve kaliteli bir protein karışımına sahiptir. Whey proteini, izole soya proteini ve izole gluten proteini beraber kullanılmıştır.  

BENZER ÜRÜNLER

Fıstık Ezmesi
24,00 TL
DETAYLI İNCELE
Yüksek Proteinli Çorba
42,00 TL
DETAYLI İNCELE
Facebook Yorumları ()

YORUMLARI İNCELE

Bu ürün hakkında yapılmış yorumlar sana yardımcı olabilir.

Yorum Yap

Başlık:


Yorumunuz:
Oylama: