KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR
Bigjoy.com.tr

Bigjoy Foods Protein Müsli

S. K. Tarihi:
Aroma :
Çikolata 400g
Hediye:
Hediye Seçiniz
  • 0,00 TL

Havale / EFT 0,00 TL
Tükendi
Bigjoy Foods Protein Müsli
Düşük karbonhidrat
%30 protein
Lif Kaynağı
İdeal kahvaltı
Ürün Bilgisi

Düşük Karbonhidrat yüksek Protein
Forma girmenin %70’inin mutfaktan geçtiğini hepimiz biliyoruz. Buna rağmen günlük hayatının yoğun koşuşturmacası içinde dengeli beslenmekte zorlanırız. En başta kahvaltı olmak üzere atlanan öğünler ve tüketilen sağlıksız ara öğünler hedeflediğimiz kiloya ulaşmamızı zorlaştırır.

Pek çok kişi için çareyi kahvaltıda ve ara öğünlerde müsli tüketmekte bulur. Oysa ki standart müslilerin sanılanın aksine karbonhidrat ve şeker oranları yüksek, protein miktarı ise son derece düşüktür. Yani fazla kalori tüketmemeye çalışan kişiler için aslında iyi bir seçenek değildir.     

Bigjoy Protein Müsli, standart müslilerden %30-40 oranında daha az karbonhidrat içerir ve 100 gramında 30 gram protein sunar. Güne düşük kalorili ve protein açısından zengin bir öğünle başlamanın en pratik ve en lezzetli yoludur. 40 gramlık 1 porsiyonunda sadece 15.2 gram karbonhidrat içerir. Üstelik çok iyi bir lif kaynağıdır. 100 gramında 10 gram lif içerir.      

Sabahları kahvaltı yapacak vaktiniz yok mu? Sorun değil. Protein Müsli, güne düşük karbonhidrat ve protein açısından zengin bir öğünle başlamanın en pratik ve en lezzetli yoludur. Uzmanlar, düzenli kahvaltı yapmanın kilo kontrolü üzerinde olumlu etkisi olduğunda hem fikirdir. 

Bigjoy Protein Müsli, diğer düşük kalorili müslilere göre çok daha lezzetlidir.           

Protein Müsli Nasıl Tüketilir?
Protein Müsli’yi gün içerisinde istediğiniz zaman tüketebilirsiniz. Özellikle sabah kahvaltısı ya da ara öğün için pratik ve sağlıklı bir seçenektir. Bir porsiyonu 40 gramdır ve yaklaşık 4 çorba kaşığına denk gelmektedir. Damak tadınıza bağlı olarak dilerseniz süt dilerseniz de yoğurt ile tüketebilirsiniz. 

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!