YENİ ÜRÜN
TEKLİ PAKET
BENZERSİZ FORMÜL

ONTHEGO Sports Drink

S. K. Tarihi:28/02/2022
Aroma :
Orman Meyveli 30g x 28 Servis
  • 169,00 TL

Havale / EFT 160,55 TL
ONTHEGO Sports Drink
3 fazlı karbonhidrat
Tekli paket
Bağışıklık desteği
Ürün Bilgisi

ON THE GO BODY FUEL  nedir?

Koşu, bisiklet gibi yüksek dayanıklılık gerektiren sporlarda ihtiyaç duyulan enerjiyi sağlamak için 3’lü karbonhidrat içeriğine ve elektrolitlere sahip toz formunda sporcu içeceğidir. BODY FUEL, aktivite sırasında enerji devamlılığını sağlamak için formülünde farklı hızlarda karışan 3 farklı karbonhidrat türü içerir:  
 
1- Hızlı karışan karbonhidrat
2-Orta hızda karışan karbonhidrat
3- Yavaş karışan karbonhidrat (patentli Palatinose™ karbonhidratı)
 
Bu 3 farklı karbonhidrat çeşidi sayesinde ihtiyaç duyulan enerji desteği verimli ve uzun süreli bir şekilde sağlanır. Formülündeki elektrolitler, yarışma ya da antrenman boyunca terle atılan minerallerin geri kazanımını sağlar. Ayrıca diğer içeriklerle ile birlikte doğal guarana bitkisi sayesinde antrenmanda fiziksel ve zihinsel yorgunluk eşiğinin yükseltilmesine katkıda bulunur.
 
BODY FUEL, Kara mürver ekstresi (Sambucus nigra), 500 mg C vitamini ve 5 mg çinkodan oluşan Sambuguard® karışımı ile outdoor antrenman ve yarışlarında zayıflayan bağışıklık sisteminizi destekler. Her antrenman veya yarış öncesi/sonrasında nefis tadı ile en yüksek performansınızı sergilemenize yardımcı olur. 
 
Nasıl kullanılır?
Bir porsiyonu (1 tekli paket) 400-500 ml su ile karıştırıp, sportif aktivitelerden önce, süresince veya sonrasında tüketebilirsiniz.

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!