KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR
Bigjoy.com.tr
  • Mysupplement Whey Protein
YENİ ÜRÜN

Mysupplement Whey Protein

S. K. Tarihi:31/12/2022
Aroma :
Çikolata 2170g
Hediye:
Hediye Seçiniz
  • 309,00 TL

Havale / EFT 293,55 TL
Mysupplement Whey Protein
Amino Asit Profili
24 gr protein
5.1 gr BCAA
4 gr glutamin öncüleri
Ürün Bilgisi
MySupplement Whey Proteini %80 oranında yüksek kalitede whey proteini sunar. %100 peynir altı suyu konsantresi ile üretilir. Her servisinde 24 gram protein bulunur. Ham madde kalitesini amino asit içeriğine bakarak görebilirsiniz. Günlük protein ihtiyacınızı ekonomik bir şekilde karşılamanıza yardımcı olur.

Öne Çıkan Özellikleri:
  • Servis başına 24 gr protein
  • 1 servisinde 5.1 gr BCAA
  • 1 servisinde 4 gr glutamin öncüleri
  • Yüksek ham madde kalitesi
  • Uygun fiyat
 
Mysupplement hammaddesi Avrupa’da kendi alanında en büyük üreticilerde GMP standartlarına sahip tesislerde üretilmektedir. Aromaları son derece lezzetlidir. Ürünler kolay karışır ve köpürmez.

Nasıl Kullanmalısınız?
Antrenmandan hemen sonra 1 ölçek alabilirsiniz. Eğer antrenman temponuz yüksek ve protein açığınız fazla ise dilerseniz antrenmandan önce ya da ara öğünlerde de 1 ölçek daha (toplamda 2 ölçek) alabilirsiniz.
 
MySupplement markası hakkında
Sporcu besinleri dünyasının en yeni, en dinamik ve tüketiciye en yakın markasıyız. Ürünlerimiz Türkiye’de 1996 yılından beri sporcu besinleri alanında öncü olan Farmatek firmasının tecrübesi ve güvencesi ile üretiliyor.
Bütün ham maddelerimiz Avrupa’dan, kendi alanında dünyanın en büyük üreticilerinden geliyor. Satın alma ve lojistik maliyetlerini sporcu besinleri sektöründeki 20 seneyi aşkın tecrübemiz ile optimize ediyor ve yüksek adette üretim yaparak ürünleri sizlere en uygun fiyatta sunabiliyoruz. Ürünlerimiz Türkiye’deki Sağlık ve Tarım Bakanlığı’nın yetkilendirdiği ilaç firmalarında GMP kalitesinde paketleniyor ve aracısız olarak sadece bigjoy.com.tr adresinden sizlerle buluşturuyoruz. Dünyada büyük başarı kazanmış bu satış sistemi şimdi Farmatek güvencesi ile sizlere ulaştırıyoruz.
Ham Madde Menşei Belgesi

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!