KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR
https://www.onthego.com.tr
  • Mysupplement Whey Protein
YENİ ÜRÜN
ÜCRETSİZ KARGO

Mysupplement Whey Protein

S. K. Tarihi:01/03/2025
Aroma :
Çikolata 1023g
Hediye:
Hediye Seçiniz
  • 399,00 TL

Havale / EFT 379,05 TL
Bu ürün 3,99 TL BigPara kazandırır
Mysupplement Whey Protein
Amino Asit Profili

Yüksek Kalite Uygun Fiyat
Mysupplement Whey Protein'i %80 oranında yüksek kalitede whey proteini sunar. %100 peynir altı suyu konsantresi ile üretilir. Her servisinde 24 gram protein bulunur. Hammadde kalitesini amino asit içeriğine bakarak görebilirsiniz. Günlük protein ihtiyacınızı ekonomik bir şekilde karşılamanıza yardımcı olur.

Öne Çıkan Özellikleri
Servis başına 24 gr protein
1 servisinde 5.1 gr BCAA
1 servisinde 4 gr glutamin öncüleri
Yüksek ham madde kalitesi
Uygun fiyat
Ham Madde Kalitesi
Mysupplement Whey Protein'inin ham maddesi, 40 yılı aşan bir süredir süt ve süt ürünleri üreten Avrupa’nın en büyük sporcu besinleri ham madde üreticilerinden biri olan Volac firmasından gelmekte ve Türkiye’de kendi alanında en yetkin ve GMP, ISO, belgeli tesislerde paketlenmektedir. Whey proteinine yönelik kendi entegre tesislerinde ultra filtrasyon yöntemi ile peynir altı suyu ile elde edilen Volac Whey Protein, her zaman en yüksek kalitede ve saflıkta ham maddeyi garanti etmektedir.
Nasıl Kullanmalısınız?
Antrenmandan hemen sonra 1 ölçek alabilirsiniz. Eğer antrenman temponuz yüksek ve protein açığınız fazla ise dilerseniz antrenmandan önce ya da ara öğünlerde de 1 ölçek daha (toplamda 2 ölçek) alabilirsiniz.
Mysupplement Markası Hakkında
Sporcu besinleri dünyasının en yeni, en dinamik ve tüketiciye en yakın markasıyız. Ürünlerimiz Türkiye’de 1996 yılından beri sporcu besinleri alanında öncü olan Farmatek firmasının tecrübesi ve güvencesi ile üretiliyor. Ham maddelerimiz Avrupa’dan, kendi alanında dünyanın en büyük üreticilerinden geliyor. Satın alma ve lojistik maliyetlerini sporcu besinleri sektöründeki 20 seneyi aşkın tecrübemiz ile optimize ediyor ve yüksek adette üretim yaparak ürünleri sizlere en uygun fiyatta sunabiliyoruz. Ürünlerimizi Türkiye'deki Sağlık ve Tarım Bakanlığı'nın yetkilendirdiği ilaç firmalarında GMP kalitesinde paketleyip sadece bigjoy.com.tr web sitemiz üzerinden sizlerle buluşturuyoruz. Dünyada büyük başarı kazanmış bu satış sistemini şimdi Farmatek güvencesi ile sizlere ulaştırıyoruz.
Ham Madde Menşei Belgesi

Benzer Ürünler

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu