KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR
https://www.onthego.com.tr
  • Mysupplement Mass Gainer
EKONOMİK ALTERNATİF
ÜCRETSİZ KARGO

Mysupplement Mass Gainer

S. K. Tarihi:01/03/2025
Aroma :
Çikolata 5000g
Hediye:
Hediye Seçiniz
  • 629,00 TL

Havale / EFT 597,55 TL
Bu ürün 6,29 TL BigPara kazandırır
Mysupplement Mass Gainer
Multivitamin ilaveli
2000 mg kreatin
1000 mg glutamin
Ürün Bilgisi
MySupplement Gainer, karbonhidrat ve proteinden oluşan kompleks bir içeriğe sahiptir. Vücut ağırlığını artırmak ve hacim kazanmak isteyen kişilerin kilo almasına yardımcı olur. Ayrıca yüksek efor gerektiren sporlarda, daha şiddetli antrenman yapmanıza destek olur.
Zengin bir formüle sahiptir. 1 servisinde 78 gram karbonhidrat, 20 gram protein, 2000 mg kreatin ve 1000 mg glutamin içermektedir.
 
MySupplement Mass Gainer, yüksek kalitede ham maddeden oluşan whey ve bitkisel protein içeriğine sahiptir. Ayrıca multivitamin ilavesi de içerir.

Nasıl Kullanmalısınız?
2 ölçek (100gr) ürünü 350ml su ya da süt ile karıştırınız. Sıvı miktarını damak tadınıza göre de ayarlayabilirsiniz. 2 ölçek (100gr) 1 porsiyona denk gelmektedir. Antrenmandan 60 dakika önce ve hemen sonra 1'er porsiyon olmak üzere günde 2 porsiyon tüketebilirsiniz. Yoğun antrenman yapan ileri seviye sporcular iki ana öğün arasında 3. porsiyonu da tüketebilirler.
 
MySupplement markası hakkında
Sporcu besinleri dünyasının en yeni, en dinamik ve tüketiciye en yakın markasıyız. Ürünlerimiz Türkiye’de 1996 yılından beri sporcu besinleri alanında öncü olan Farmatek firmasının tecrübesi ve güvencesi ile üretiliyor.
Bütün ham maddelerimiz Avrupa’dan, kendi alanında dünyanın en büyük üreticilerinden geliyor. Satın alma ve lojistik maliyetlerini sporcu besinleri sektöründeki 20 seneyi aşkın tecrübemiz ile optimize ediyor ve yüksek adette üretim yaparak ürünleri sizlere en uygun fiyatta sunabiliyoruz. Ürünlerimiz Türkiye’deki Sağlık ve Tarım Bakanlığı’nın yetkilendirdiği üretim tesislerinde GMP kalitesinde paketleniyor ve aracısız olarak sadece bigjoy.com.tr adresinden sizlerle buluşturuyoruz. Dünyada büyük başarı kazanmış bu satış sistemini şimdi Farmatek güvencesi ile sizlere ulaştırıyoruz.

Benzer Ürünler

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu