KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR
https://www.onthego.com.tr
  • Mysupplement Bcaa Powder
YENİ ÜRÜN
AROMASIZ
İSTEDİĞİN
ÜRÜNE EKLE
ÜCRETSİZ KARGO

Mysupplement Bcaa Powder

S. K. Tarihi:01/04/2025
Aroma :
Aromasız 250g
Hediye:
Hediye Seçiniz
  • 149,00 TL

Havale / EFT 141,55 TL
Bu ürün 2,98 TL BigPara kazandırır
Mysupplement Bcaa Powder
Yüksek ham madde kalitesi
5000 mg BCAA
%100 saf
Ürün Bilgisi
MySupplement BCAA toz formunda bir BCAA ürünüdür. 2:1:1 BCAA oranına sahiptir. Her servisinde 5000 mg BCAA sunar. Şeker içermez. %100 saf aromasızdır. Aromasız almak, başka ürünlere katmak isteyenler için idealdir.
 
MySupplement ham maddesi Avrupa’da kendi alanında en büyük üreticilerde GMP standartlarına sahip tesislerde üretilmektedir. Ürünler kolay karışır ve köpürmez.
 
BCAA’nın Faydaları Nelerdir?
BCAA’lar esansiyel amino asitler arasında farklı özelliklere sahip olan 3 amino asitten oluşur; lösin, isolösin ve valin. Bu amino asitler protein sentezini başlatan, büyümeyi teşvik eden ve kaslarınızın parçalanmasını önleyen en önemli amino asitlerdir. Araştırmalar BCAA takviyesi alan kişilerde kas tamirinin hızlandığı ve yeni kas oluşumunun arttığını göstermektedir.

BCAA’lar diğer amino asitlerden farklı olarak karaciğer yerine kaslarda metabolize olur. Bu sayede hem hızlı etki ederler hem de antrenmanda ciddi oranda enerji (ATP şeklinde) artışı sağlarlar.

Nasıl Kullanmalısınız?
Antrenman öncesinde, antrenman esnasında ya da sonrasında 1 ölçek kullanabilirsiniz. 300-500 ml su ile karıştırabilirsiniz.

MySupplement markası hakkında
Sporcu besinleri dünyasının en yeni, en dinamik ve tüketiciye en yakın markasıyız. Ürünlerimiz Türkiye’de 1996 yılından beri sporcu besinleri alanında öncü olan Farmatek firmasının tecrübesi ve güvencesi ile üretiliyor.
Bütün ham maddelerimiz Avrupa’dan, kendi alanında dünyanın en büyük üreticilerinden geliyor. Satın alma ve lojistik maliyetlerini sporcu besinleri sektöründeki 20 seneyi aşkın tecrübemiz ile optimize ediyor ve yüksek adette üretim yaparak ürünleri sizlere en uygun fiyatta sunabiliyoruz. Ürünlerimiz Türkiye’deki Sağlık ve Tarım Bakanlığı’nın yetkilendirdiği üretim tesislerinde GMP kalitesinde paketleniyor ve aracısız olarak sadece bigjoy.com.tr adresinden sizlerle buluşturuyoruz. Dünyada büyük başarı kazanmış bu satış sistemini şimdi Farmatek güvencesi ile sizlere ulaştırıyoruz.

Benzer Ürünler

Mysupplement Bcaa Powder

Mysupplement Bcaa Powder 320g

199,00 TL

DETAYLI İNCELE
Bigjoy Sports Glutabig Powder

Bigjoy Sports Glutabig Powder 420g

289,00 TL

DETAYLI İNCELE
Bigjoy Sports Amino Reaal

Bigjoy Sports Amino Reaal 420g

359,00 TL

DETAYLI İNCELE
Bigjoy Sports BCAABIG

Bigjoy Sports BCAABIG 589g

449,00 TL

DETAYLI İNCELE

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu