KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR
https://www.onthego.com.tr
İndirimli
  • Mysupplement Bcaa Powder
YENİ ÜRÜN
%15 İNDİRİM
KAZANCINIZ 29,85 TL
ÜCRETSİZ KARGO

Mysupplement Bcaa Powder

S. K. Tarihi:01/05/2023
Aroma :
Karpuz 320g
Hediye:
Hediye Seçiniz
  • 199,00 TL 169,15 TL

Havale / EFT 160,69 TL
Bu ürün 1,69 TL BigPara kazandırır
Mysupplement Bcaa Powder
Yüksek ham madde kalitesi
Şeker içermez
5000 mg BCAA
Ürün Bilgisi

MySupplement BCAA toz formunda bir BCAA ürünüdür. 2:1:1 BCAA oranına sahiptir. Her servisinde 5000 mg BCAA sunar. Şeker içermez. 2 farklı aroma seçeneği (karpuz ve elma) bulunmaktadır. Aromasız almak, başka ürünlere katmak isteyenler için %100 saf versiyonu da bulunmaktadır.

MySupplement ham maddesi Avrupa’da kendi alanında en büyük üreticilerde GMP standartlarına sahip tesislerde üretilmektedir. Ürünler kolay karışır ve köpürmez.

BCAA’nın Faydaları Nelerdir?
BCAA’lar esansiyel amino asitler arasında farklı özelliklere sahip olan 3 amino asitten oluşur; lösin, isolösin ve valin. Bu amino asitler protein sentezini başlatan, büyümeyi teşvik eden ve kaslarınızın parçalanmasını önleyen en önemli amino asitlerdir. Araştırmalar BCAA takviyesi alan kişilerde kas tamirinin hızlandığı ve yeni kas oluşumunun arttığını göstermektedir.

BCAA’lar diğer amino asitlerden farklı olarak karaciğer yerine kaslarda metabolize olur. Bu sayede hem hızlı etki ederler hem de antrenmanda ciddi oranda enerji (ATP şeklinde) artışı sağlarlar.

Nasıl Kullanmalısınız?
Antrenman öncesinde, antrenman esnasında ya da sonrasında 1 ölçek kullanabilirsiniz. 300-500 ml su ile karıştırabilirsiniz.

MySupplement markası hakkında
Sporcu besinleri dünyasının en yeni, en dinamik ve tüketiciye en yakın markasıyız. Ürünlerimiz Türkiye’de 1996 yılından beri sporcu besinleri alanında öncü olan Farmatek firmasının tecrübesi ve güvencesi ile üretiliyor.

Bütün ham maddelerimiz Avrupa’dan, kendi alanında dünyanın en büyük üreticilerinden geliyor. Satın alma ve lojistik maliyetlerini sporcu besinleri sektöründeki 20 seneyi aşkın tecrübemiz ile optimize ediyor ve yüksek adette üretim yaparak ürünleri sizlere en uygun fiyatta sunabiliyoruz. Ürünlerimiz Türkiye’deki Sağlık ve Tarım Bakanlığı’nın yetkilendirdiği üretim tesislerinde GMP kalitesinde paketleniyor ve aracısız olarak sadece bigjoy.com.tr adresinden sizlerle buluşturuyoruz. Dünyada büyük başarı kazanmış bu satış sistemini şimdi Farmatek güvencesi ile sizlere ulaştırıyoruz.

Benzer Ürünler

Mysupplement Doypack BCAA Powder

Mysupplement Doypack BCAA Powder 560g

254,15 TL 299,00 TL

DETAYLI İNCELE
Mysupplement Doypack Glutamine Powder

Mysupplement Doypack Glutamine Powder 506g

220,15 TL 259,00 TL

DETAYLI İNCELE
Bigjoy Sports BCAABIG

Bigjoy Sports BCAABIG 589g

333,52 TL 379,00 TL

DETAYLI İNCELE

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu