KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR
https://www.onthego.com.tr
  • Mysupplement Doypack Glutamine Powder
AROMASIZ
İSTEDİĞİN
ÜRÜNE EKLE
ÜCRETSİZ KARGO

Mysupplement Doypack Glutamine Powder

S. K. Tarihi:
Aroma :
Aromasız 506g
Hediye:
Hediye Seçiniz
  • 189,00 TL

Havale / EFT 179,55 TL
Tükendi
Bu ürün 3,78 TL BigPara kazandırır
Mysupplement Doypack Glutamine Powder
%100 saf
Kilitli Paket
Yüksek ham madde kalitesi
Ürün Bilgisi

MySupplement Glutamine Powder, %100 saf formda glutamin amino asidini içerir. Toz formundadır ve aroma içermez. 1 ölçeğinde 5,6 gram saf glutamin amino asidi bulunur. Aroma içermediği için ister sevdiğiniz bir takviyenin (protein tozu, BCAA vs.) içerisine ilave edebilir ister meyve suyunuz ilave edip içebilirsiniz.


Glutaminin Faydaları Nelerdir?

Glutamin, spor dünyasındaki en popüler takviyelerden biridir. “Recovery” yani vücudun toparlanmasında kilit rol üstlenir. Vücudunuzdaki amino asit havuzunun %60’ını oluşturan, yıpranmış kasların tamiri ve yeni kas inşası için en çok ihtiyaç duyulan amino asittir. Ayrıca geçtiğimiz bir kaç sene içinde yapılan araştırmalar, glutaminin büyüme hormonu salgılanmasına da yardımcı olduğunu göstermiştir.


Nasıl Kullanmalısınız?

1 ölçek (5,6 gr) ürünü 200-250ml sıvı ile karıştırarak antrenman sonrasında kullanabilirsiniz.


MySupplement markası hakkında

Sporcu besinleri dünyasının en yeni, en dinamik ve tüketiciye en yakın markasıyız. Ürünlerimiz Türkiye’de 1996 yılından beri sporcu besinleri alanında öncü olan Farmatek firmasının tecrübesi ve güvencesi ile üretiliyor.

Bütün ham maddelerimiz Avrupa’dan, kendi alanında dünyanın en büyük üreticilerinden geliyor. Satın alma ve lojistik maliyetlerini sporcu besinleri sektöründeki 20 seneyi aşkın tecrübemiz ile optimize ediyor ve yüksek adette üretim yaparak ürünleri sizlere en uygun fiyatta sunabiliyoruz. Ürünlerimiz Türkiye’deki Sağlık ve Tarım Bakanlığı’nın yetkilendirdiği üretim tesislerinde GMP kalitesinde paketleniyor ve aracısız olarak sadece bigjoy.com.tr adresinden sizlerle buluşturuyoruz. Dünyada büyük başarı kazanmış bu satış sistemi şimdi Farmatek güvencesi ile sizlere ulaştırıyoruz.

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu