Xtend BCAA

108,00 TL
Havale / EFT :102,60 TL
Xtend BCAA
Seçenekler
Hediye:
GELİNCE HABER VER
4.000 mg BCAA 16 gram protein 2:1:1 BCAA oranı Eşsiz lezzet
DETAYLI BİLGİ

BIGJOY® Xtend BCAA Protein Bar, dünyada BCAA içeren tek protein bardır. Her protein barda 16 gram protein ve 4000 mg BCAA bulunur.

BCAA’lar, protein sentezinde kilit öneme sahip olan 3 amino asitten oluşur; lösin, isolösin ve valin. Xtend BCAA Protein Bar, 2:1:1 BCAA oranına sahiptir. Her bar 2000 mg lösin, 1000 mg valin ve 1000 mg isolösin içerir.

Yoğun spor yaptığınız ve düşük kalorili beslendiğiniz dönemlerde (diyet yaparken), vücudunuz enerji ihtiyacınızı kaslardan gidermeye çalışır. BCAA’lar kasların korunmasında yardımcı olur. Eğer kaslarınızı koruyarak yağ oranınızı azaltmak, bir başka değişle kiloyu kaslardan değil yağlardan vermek istiyorsanız BCAA takviyesi yapmanız son derece önemlidir.

BIGJOY® Xtend BCAA Protein Bar, hindistan cevizi aroması ise eşsiz bir lezzete sahiptir.

Protein bar ne zaman yenir?
Protein barı gün içinde acıktığınızda ve protein ihtiyacınızı gidermek istediğiniz anda tüketebilirsiniz. Özellikle diyet yaptığınız ya da düşük kalorili dönemlerde, vücudunuzun yağlar ile beraber kasları da yakmasını önlemek için ara öğünlerde ya da öğün yerine tüketebilirsiniz. Ayrıca spor öncesinde ya da sonrasında protein ihtiyacınızı karşılamak ve protein sentezini hızlandırmak için de idealdir. Dengeli bir beslenme planı içerisinde günde 1-2 protein bar tüketebilirsiniz.     

Facebook Yorumları ()

Üye Yorumları

YORUMLARI İNCELE

Bu ürün hakkında yapılmış yorumlar sana yardımcı olabilir.

Yorum Yap

Başlık:


Yorumunuz:
Oylama: