Garanti iade ve iptal Bilgileri

Kargoya henüz verilmemiş siparişinizi iptal etmek için, bize 444 82 91 nolu çağrı merkezi numarasından veya info@bigjoy.com.tr e-posta adresimizden bize erişebilirsiniz.

Farmatek satın alınan ürünler için kullanıcıya iade ve iptal hakları tanır.

Kullanıcı bu haklarını Farmatek’in belirlemiş olduğu kurallar çerçevesinde kullanabilir. İade ve iptaller ile ilgili kurallar Farmatek tarafından zaman zaman değiştirilebilir.

​Keyfi iadelerde aksi belirtilmediği takdirde ilk gönderi masrafı Farmatek tarafından karşılanır. İadesi kabul edilmeyen ürünler kullanıcıya karşı taraf ödemeli geri gönderilir. Farmatek’i mağdur bırakacak bir durum söz konusu olduğu takdirde ürün kabulü yapılmayacaktır. Farmatek söz konusu ürünün kendisine teslimatı esnasında oluşabilecek hasarlardan hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

Arıza kaynaklı iade işlemleri, kullanıcıya teslimatı gerçekleşmiş olan ürünlerde kullanım ve bakım talimatlarına uyulduğu halde meydana gelebilecek üretim kaynaklı arızalardan ortaya çıkabilecek iadeleri kapsar. Kullanıcı direkt olarak 444 82 91 numaralı çağrı merkezi numarası aracılığı ile Farmatek ile bağlantıya geçmelidir.

Ürünün kusuru tespit edildiği takdirde ürün yenisi ile değiştirilir. İade işlemi faturanızdaki fiyat üzerinden teslimat tarihi itibariyle 15 gün içerisinde ambalajı bozulmamak kaydıyla yapılır. Hijyenik nedenlerden ötürü kişisel bakım ürünlerinde iade ve değişim yapılamaz.