KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR
Bigjoy.com.tr

Bigjoy Foods Fıstık Ezmesi

S. K. Tarihi:
Aroma :
Proteinli 360g
  • 45,00 TL

Havale / EFT 42,75 TL
Tükendi
Bu ürün 0,90 BigPara kazandırır
Bigjoy Foods Fıstık Ezmesi
Arjantin fıstığı
Yüksek protein
%36 protein oranı
Şeker ilavesiz
Ürün Bilgisi

BIGJOY® yerfıstığı ezmesi, birinci sınıf Arjantin yerfıstığı kullanılarak, içerisinde şeker eklenmeden üretilmiştir. Arjantin fıstığı kullanılmasının sebebi, diğer fıstıklara göre daha yüksek oranda protein içermesidir. BIGJOY® yerfıstığı ezmesi,100 gramında 36 gram protein bulunur.

Eğer düzenli olarak spor yapıyorsanız ve protein yönünden zengin besleniyorsanız, BIGJOY® yerfıstığı ezmesi, beslenme programınıza protein eklemenin en lezzetli yoludur. 20 gramlık 1 porsiyonu 7 gram protein içerir.

Ara öğünlerde doyurucu ve besleyici bir yiyecek arıyorsanız BIGJOY yerfıstığı ezmesi çok iyi bir alternatiftir. İsterseniz sabahları evden kahvaltı etmeden acele ile çıktığınız günlerde kendinize sandviç hazırlayabilir, isterseniz ofiste acıktığınızda ara öğün olarak tüketebilirsiniz.  

Hepimiz gün içinde lezzetli bir şeyler tüketmek ister ancak beslenme programımızı bozmaktan ve fazla kalori tüketmekten çekiniriz. Şeker ilave edilmeden hazırlanan BIGJOY® yerfıstığı ezmesi, protein ve karbonhidratı dengeli bir şekilde tüketmenizi sağlar. Tatlı ihtiyacınızı, sağlıklı şekilde gidermenize yardımcı olur. 

Protein kaynağı nedir?
Bigjoy yüksek proteinli fıstık ezmesinde protein kaynağı olarak whey proteini kullanılmıştır.  

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!