KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR
Bigjoy.com.tr
  • Suda Collagen Multiform
YENİ ÜRÜN
TEKLİ PAKET
AROMASIZ
BENZERSİZ FORMÜL
ÜCRETSİZ KARGO

Suda Collagen Multiform

S. K. Tarihi:30/06/2024
Aroma :
Aromasız 10g x 30 Saşe
  • 479,90 TL

Havale / EFT 455,91 TL
Bu ürün 9,58 TL BigPara kazandırır
Suda Collagen Multiform
Tip 1-2-3 kolajen peptiti
Patentli içerik
Aromasız
Ürün Bilgisi

Suda Collagen MultiForm
Suda Collagen Multiform; tip 1, tip 2 ve tip 3 kolajenin patentli formlarını bir arada içerir. Aroma ve tatlandırıcı içermez. Meyve suyu veya başka bir içeceğe karıştırıp kullanabileceğiniz gibi yoğurtla da karıştırabilir ya da kek tariflerinize ekleyebilirsiniz.

Tekli paket avantajı
Suda Collagen Multiform, 30 tekli paket içerir. Tekli paketlerde olduğu için yanınızda pratik bir şekilde taşıyabilir, her seferinde hijyenik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Patentli Kolajen nedir?
Patentli form demek, üzerine araştırma yapılmış ve etkinliği çalışmalarla kanıtlanmış kolajen demektir. Alman Gelita firması tarafından üretilen bu patentli kolajenlerin kullanım hakkı Türkiye’de sadece Suda Collagen’e aittir.

Hangi kolajenler vardır?
Formülünde, cildiniz için etkileri kanıtlanmış Verisol kolajeni, eklem ve kıkırdak sağlığını destekleyecek Fortigel kolajeni ve tendonlarınız için Tendoforte kolajeni bulunmaktadır.

Ne kadar kolajen peptit içerir?
Suda Collagen Multiform, 1 servisinde (1 tekli paket) 9600 mg kolajen peptit içerir. Kolajen kaynağı %100 sığırdır ve helal sertifikası vardır. Tip 1, tip 2 ve tip 3 kolajen peptiti içermektedir. 

Kullanım önerisi
Genel olarak, yapılan klinik çalışmalar ve uzmanlar ilk etkileri görebilmek için en az 8-12 hafta aralıksız kullanılmasını tavsiye ediyor. Bu süreden sonra cildinizi gözlemleyerek, elde ettiğiniz faydaya göre sonraki kullanımları ayarlayabilirsiniz. Örneğin 2-3 ay kullandıktan sonra 1-2 ay ara vererek senede 2-3 kür daha yapabilirsiniz.

Nasıl tüketilir?
Multiform aroma ve tatlandırıcı içermez. Meyve suyu veya farklı bir içeceğe karıştırıp kullanabileceğiniz gibi yoğurtla da karıştırabilir ya da kek tariflerinize ekleyebilirsiniz. Yetişkinlerin günün herhangi bir saatinde günde 1 porsiyon (1 tekli paket) ürünü 250 ml su ile karıştırarak tüketmesi tavsiye edilir. Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız.

Saklama koşulları
Ürünün tazeliğini korumak için serin ve kuru bir yerde muhafaza ediniz. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız.

 

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu