BIGWHEY Whey Protein

119,00 TL
Havale / EFT :113,05 TL
BIGWHEY Whey Protein
Seçenekler
Adet
Hediye:
Son Kullanma Tarihi: Eylül 2019
26 gr protein 8.1 gr BCAA 2 gr kreatin 1 gram taurin
DETAYLI BİLGİ

BIGJOY® BigWhey, proten tozunu tekli paketler halinde sunar. Her kutunun içerisinden 28 tekli paket çıkar. Tekli paketler 33 gramdır. Bu sayede protein tozunu shaker’ın içerisinde taşıma zorunluluğu ortadan kalkar. Spor çantanızın içine atabilir, çekmecenizde saklayabilir ve istediğiniz zaman pratik bir şekilde çıkarıp kullanabilirsiniz.  

Paketler tekli olduğu için hijyenik kullanımı sağlar. Elinizi protein kutunun içerisinde sokmak zorunda kalmazsınız. Ürünün hava ile teması olmadığı için etkisini kaybetmez. Son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur.

BigWhey, yüksek kalitede hammaddeden üretilmiş bir whey proteinidir. Her ölçeğinde 26 gram protein sunar. Sadece amino asit içeriğine bakarak bile hammadde kalitesini fark edebilirsiniz. Her ölçeğinde 8.1 gram BCAA ve 1 gram taurin sunar. 

BigWhey, bir ölçeğinde 2 gram kreatin sunar. Kreatin dünyada proteinden sonra en çok kullanılan ikinci takviyesidir. Bazı sporcular kreatin “su tutar” miti yüzünden kreatin kullanmaktan imtina etmektedir. Bu yanlış bir bilgidir. Kreatin kas hücrelerini büyümeye teşvik eder ve antrenmanda ATP üretim sürecine destek olur.

Bigwhey'in en iddialı olduğu alanlardan biri de aromalarıdır. Çikolata aromasının yanında %100 muz ve %100 çilek aromalarını sunar. Üstelik Türkiye'de ilk defa farklı aromaları tek kutu içerisinde alabilirsiniz.      

Mix Aroma 3'ün içinde hangi aromalar var?
Mix aroma 3'ün içerisinde çikolata (10 tekli paket), sade muz (9 tekli paket) ve sade çilek (9 tekli paket) olmak üzere 3 farklı aroma, toplam 28 tekli paket bulunmaktadır.  

Kullanım şekli
Antrenmandan önce ve sonra 1 ölçek kullanabilirsiniz. İleri seviye antrenman yapan sporcular, öğün aralarında da 1 ölçek kullanabilir.   

Besin Değerleri
Karışık aromalı kutuda, çikolata, muz ve çilek aromaları bulunmaktadır. Her aromanın besin bilgileri çok ufak farklılıklar göstermektedir. Yukarıda belirtilen besin bilgileri çikolata aromalıya aittir. Teker teker tüm aromalara bakarak besin bilgilerini inceleyebilirsiniz.   

 

BENZER ÜRÜNLER

BIGJOY SPORTS Tişört
29,90 TL
DETAYLI İNCELE
BIGMASS Gainer
79,00 TL
DETAYLI İNCELE
CLAbig 1000mg
79,00 TL
DETAYLI İNCELE
Facebook Yorumları ()

YORUMLARI İNCELE

Bu ürün hakkında yapılmış yorumlar sana yardımcı olabilir.

Yorum Yap

Başlık:


Yorumunuz:
Oylama: