BIGWHEY Whey Protein

77,00 TL
Havale / EFT :73,15 TL
BIGWHEY Whey Protein
Seçenekler
Hediye:
GELİNCE HABER VER
Teli Paket 7.9 gr BCAA 25 gr protein Düşük Şeker
DETAYLI BİLGİ

BIGJOY® BigWhey, proten tozunu tekli paketler halinde sunar. Her kutunun içerisinden 15 tekli paket çıkar. Tekli paketler 33 gramdır. Bu sayede protein tozunu shaker’ın içerisinde taşıma zorunluluğu ortadan kalkar. Spor çantanızın içine atabilir, çekmecenizde saklayabilir ve istediğiniz zaman pratik bir şekilde çıkarıp kullanabilirsiniz.  

Paketler tekli olduğu için hijyenik kullanımı sağlar. Elinizi protein kutunun içerisinde sokmak zorunda kalmazsınız. Ürünün hava ile teması olmadığı için etkisini kaybetmez. Son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur.

BigWhey, yüksek kalitede hammaddeden üretilmiş bir whey proteinidir. Her ölçeğinde 25 gram protein sunar. Sadece amino asit içeriğine bakarak bile hammadde kalitesini fark edebilirsiniz. BigWhey, whey proteininden gelen BCAA'ya ek olarak içerisine BCAA eklenen Türkiye'deki tek protein tozudur. Her ölçeğinde 7.9 gram BCAA sunar. Normal whey proteinlerinde bu mkitar 1 ölçekte (yaklaşık 30 gram), 5.5 gram civarındadır. Yani Bigwhey benzer görünen protein tozlarından, esktra saf BCAA ilavesi sayesinde %45 oranında daha fazla BCAA içermektedir.   

Bigwhey'in en iddialı olduğu alanlardan biri de aromalarıdır. Çikolata aromasının yanında %100 muz ve %100 çilek aromalarını sunar. Üstelik Türkiye'de ilk defa farklı aromaları tek kutu içerisinde alabilirsiniz.      

Mix Aroma 3'ün içinde hangi aromalar var?
Mix aroma 3'ün içerisinde çikolata (5 tekli paket), sade muz (5 tekli paket) ve sade çilek (5 tekli paket) olmak üzere 3 farklı aroma, toplam 15 tekli paket bulunmaktadır.  

Kullanım şekli
Antrenmandan önce ve sonra 1 ölçek kullanabilirsiniz. İleri seviye antrenman yapan sporcular, öğün aralarında da 1 ölçek kullanabilir.   

Besin Değerleri
Karışık aromalı kutuda, çikolata, muz ve çilek aromaları bulunmaktadır. Her aromanın besin bilgileri çok ufak farklılıklar göstermektedir. Yukarıda belirtilen besin bilgileri çikolata aromalıya aittir. Teker teker tüm aromalara bakarak besin bilgilerini inceleyebilirsiniz.

 

BENZER ÜRÜNLER

BIGWHEY Whey Protein Classic
69,00 TL
DETAYLI İNCELE
BIGMASS Gainer GH FACTORS
79,00 TL
DETAYLI İNCELE
Tri-Creatine Malate
59,00 TL
DETAYLI İNCELE
BIGMASS Gainer GH FACTORS
259,00 TL
DETAYLI İNCELE
Facebook Yorumları ()

Üye Yorumları

YORUMLARI İNCELE

Bu ürün hakkında yapılmış yorumlar sana yardımcı olabilir.

Yorum Yap

Başlık:


Yorumunuz:
Oylama: