KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR
Bigjoy.com.tr
  • Suda Vitamin Sambuguard Şurup
YENİ ÜRÜN
ÜCRETSİZ KARGO

Suda Vitamin Sambuguard Şurup

S. K. Tarihi:01/04/2022
Gramaj: 120ml
  • 74,90 TL

Havale / EFT 71,16 TL
Bu ürün 1,48 TL BigPara kazandırır
Suda Vitamin Sambuguard Şurup
Bağışıklık + Multivitamin
Kara Mürver
Çocuklar ve tüm aile için
Ürün Bilgisi
Çocuklar için bağışıklık desteği ve multivitamin
 
Sambuguard şurup elderberry, yani kara mürver ekstresi içeren ve bu değerli meyve ekstresine ek olarak çocuklar için formüle edilmiş MULTI VITAMİN ürünüdür.
 Çocuklarınızın bağışıklık desteğine ek olarak günlük vitamin ve mineral desteği de sağlar.
 
Sambuguard Elderberry Şurup, kara mürver ekstresi içeren gıda takviyesidir. Kara mürver (sambucus nigra) Kuzey Amerika ve Avrupa’da yüzyıllardır farklı hastalıkların tedavisinde kullanılan, mor renkteki meyveleri, antioksidan içeriği bakımından yaban mersini, böğürtlen ve kızılcıktan bile 4-5 kat daha zengin olan bir bitkidir.
 
Sambuguard Elderberry, şurup formundadır. Frambuaz aroması ile son derece lezzetlidir, kolay içilir.
Sambuguard Elderberry, tüm aile kullanabileceğiniz bir üründür. Hem yetişkinlerin hem de 4-10 yaş çocukların kullanımına uygundur. GMP sertifikasına sahiptir.
Sambuguard Elderberry Şurup, karamürver ekstresine ilave olarak en başta C vitamini ve çinko olmak üzere 15 vitamin ve mineral içerir.
 
Nasıl Kullanılır?
4-10 yaş grubu çocukların yemekten sonra günde 10 ml, yetişkinlerin yemekten sonra günde 20 ml tüketmesi tavsiye edilir.
 
Suda Vitamin Hakkında
Suda Vitamin, Farmatek bünyesinde bulunan son derece zengin bir vitamin ailesidir. Farmatek, Bigjoy, Suda Collagen, Suda Vitamin gibi kendi sektörlerinde lider konumunda bulunan markaların üretici firması ve marka sahibidir.

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu