KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR
Bigjoy.com.tr
İndirimli
  • Mysupplement Doypack Creatine Monohydrate
%12 İNDİRİM
TOP 10
AROMASIZ
İSTEDİĞİN
ÜRÜNE EKLE
KAZANCINIZ 19,08 TL
ÜCRETSİZ KARGO

Mysupplement Doypack Creatine Monohydrate

S. K. Tarihi:01/05/2023
Aroma :
Aromasız 506g
Hediye:
Hediye Seçiniz
  • 159,00 TL 139,92 TL

Havale / EFT 132,92 TL
Bu ürün 1,39 TL BigPara kazandırır
Mysupplement Doypack Creatine Monohydrate
Yüksek ham madde kalitesi
Ekonomik alternatif
%100 Saf
Ürün Bilgisi

MySupplement kreatin, %100 saf formda kreatin monohidrat içerir. Toz formundadır ve aroma içermez. 1 ölçeğinde 5 gram saf kreatin bulunur. Aroma içermediği için ister sevdiğiniz bir takviyenin (protein tozu, BCAA vs.) içerisine ister meyve suyunuza ilave edip içebilirsiniz.

Kreatinin Faydaları Nelerdir?
Kreatinin temel görevi, kısa süreli ve yoğun fiziksel aktivitelerde kaslara enerji takviye etmektir. Özellikle patlayıcı kuvvetin geliştirilmesi için çok etkilidir. Kısa süreli yoğun egzersizlerde vücut, kreatini temel enerji kaynağı olan ATP’ye dönüştürür. Kreatin ayrıca kas hücrelerinin genişlemesine yardımcı olur. Bu özelliği sayesinde hacim artışı kazanmak isteyen sporcuların en sık kullandığı supplementlerden biridir.

Nasıl Kullanmalısınız?
1 ölçek (5gr) ürünü 250 ml su veya tercih ettiğiniz başka bir içecekle karıştırarak antrenman sonrasında kullanabilirsiniz.

MySupplement markası hakkında
Sporcu besinleri dünyasının en yeni, en dinamik ve tüketiciye en yakın markasıyız. Ürünlerimiz Türkiye’de 1996 yılından beri sporcu besinleri alanında öncü olan Farmatek firmasının tecrübesi ve güvencesi ile üretilmektedir.

Ham maddelerimiz Avrupa’dan kendi alanında dünyanın en büyük üreticilerinden geliyor. Satın alma ve lojistik maliyetlerini sporcu besinleri sektöründeki 20 seneyi aşkın tecrübemiz ile optimize ediyor ve yüksek adette üretim yaparak ürünleri sizlere en uygun fiyatta sunabiliyoruz. Ürünlerimiz Türkiye’deki Sağlık ve Tarım Bakanlığı’nın yetkilendirdiği ilaç firmalarında GMP kalitesinde paketleniyor ve aracısız olarak sadece bigjoy.com.tr adresinden sizlerle buluşturuyoruz. Dünyada büyük başarı kazanmış bu satış sistemini şimdi Farmatek güvencesi ile sizlere ulaştırıyoruz.

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu