KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR
https://www.onthego.com.tr
  • Mysupplement Doypack Bcaa + Glutamine
TOP 10
ÜCRETSİZ KARGO

Mysupplement Doypack Bcaa + Glutamine

S. K. Tarihi:01/12/2023
Aroma :
Karpuz 540g
Hediye:
Hediye Seçiniz
  • 199,00 TL

Havale / EFT 189,05 TL
Bu ürün 3,98 TL BigPara kazandırır
Mysupplement Doypack Bcaa + Glutamine
Ürün Bilgisi

Mysupplement BCAA+GLUTAMINE toz formda BCAA ve Glutamin karışımı bir üründür. Her servisinde 5000mg 4:1:1 BCAA ve 5000mg Glutamin içerir.

BCAA’lar esansiyel amino asitler arasında farklı özelliklere sahip olan 3 amino asitten oluşur; lösin, izolösin ve valin. Bu amino asitler protein sentezini başlatan, büyümeyi teşvik eden ve kaslarınızın parçalanmasını önleyen en önemli amino asitlerdir. Araştırmalar BCAA takviyesi alan kişilerde kas tamirinin hızlandırdığı ve yeni kas oluşumunun arttığını göstermektedir.

BCAA’lar diğer amino asitlerden farklı olarak karaciğer yerine kaslarda metabolize olur. Bu sayede hem hızlı etki eder hem de antrenmanda ciddi oranda enerji (ATP şeklinde) artışı sağlar.

Glutamine ise spor dünyasındaki en popüler takviyelerden biridir. “Recovery” yani vücudun toparlanmasında kilit rol üstlenir. Vücudunuzdaki amino asit havuzunun %60’ını oluşturan, yıpranmış kasların tamiri ve yeni kas inşası için en çok ihtiyaç duyulan amino asittir. Ayrıca geçtiğimiz bir kaç sene içinde yapılan araştırmalar, glutaminin büyüme hormonu salgılanmasına da yardımcı olduğunu göstermiştir.

Eşsiz kılan nedir?

- MYSUPPLEMENT BCAA+GLUTAMINE her porsiyonunda 4:1:1 BCAA oranına sahip 5000 mg BCAA sunar.

- Lösin oranı çok yüksektir. Her servisinde 3334 mg lösin amino asidi bulunur. Lösin amino asidi, BCAA’ları oluşturan üç amino asit içerisinde anabolik etkiye sahip, yani kas parçalanmasını azaltan en önemli amino asittir.

- MYSUPPLEMENT BCAA+GLUTAMINE her servisinde 5000mg %100 saf formda glutamin içerir.

Ürün karpuz aroması ile benzersiz bir tada sahiptir.

Nasıl Kullanmalısınız?

1 ölçek (12gr) ürünü 300ml su ile karıştırarak antrenman öncesi, sırası ve sonrasında tüketebilirsiniz.

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu